Okazuje się, że Agnieszka Woźniak - Starak otrzymała nową szansę, która może rozwinąć jej karierę. Już wkrótce gwiazda wróci do telewizji!

Niespodziewany obrót spraw!

Program „Dzień Dobry TVN” przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów. Ostatnio jednak pojawiła się wiadomość, która zasmuciła wiele osób. Z programu odchodzi Piotr Kraśko. Dziennikarz dostał bowiem propozycję pracy w „Faktach” oraz „Faktach po faktach”.

Nie milkną więc domysły na temat tego, kto zastąpi popularnego dziennikarza. Jak się okazuje, wśród wielu popularnych nazwisk pojawia się także Agnieszka Woźniak - Starak. Na ten moment jednak stacja TVN nie podała oficjalnych informacji. Okazuje się jednak, że dziennikarze Plejady dotarli do niewątpliwie ciekawych informacji.

Wkrótce z programu „Dzień Dobry TVN” odejdzie także Kinga Rusin. Według informatora, który współpracuje z portalem Plejada, ta decyzja jest już ostateczna.

Instagram @aga_wozniak_starak

Ogromne zmiany w stacji TVN!

- Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować - wyjawił tajemniczy informator.

Co więcej, informator przyznał, że obecnie trwają rozmowy stacji TVN z Agnieszką Woźniak - Starak. Według nieoficjalnych doniesień, gwiazda pojawi się w produkcji już niedługo, bowiem na przełomie sierpnia i września.

- Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazda stacji - dodał informator.

Instagram @aga_wozniak_starak

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: KOBIETA ZGUBIŁA PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY I NIGDY NIE POWIEDZIAŁA O TYM SWOJEMU MĘŻOWI. PO LATACH DO ROZWIĄZANIA SPRAWY PRZYCZYNIŁA SIĘ SYNOWA

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY