Magdy Gessler chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana polska restauratorka od ponad 10 lat prowadzi swój autorski program „Kuchenne rewolucje”, który polubiły tysiące Polaków.

Magda Gessler ma duże wymagania

Nie można też nie zauważyć, że Magda Gessler jest niesamowicie barwną i zaskakującą postacią. Nieustannie możemy obserwować jej nieszablonowe stylizacje. Okazuje się jednak, że ich dobór jest niemałym wyzwaniem.

- Magda bardzo orientuje się w trendach, więc ma olbrzymie wymagania i wie, czego chce - wyznał stylista Magdy Gessler - Piotr Sałata, podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Plejada.

Jak informuje portal Plejada, Magda Gessler nieustannie pracuje z niezliczoną ilością osób. Wszystko to, aby podczas jej działalności nie było mowy o żadnej wpadce.

Instagram @magdagessler_official

Restauratorka współpracuje z całym sztabem ludzi

W codziennej działalności restauratorki wspiera ją między innymi osoba od PR, menedżer, ale także styliści i projektanci mody. Jak informują media, w kwestii ubioru Magda Gessler polega obecnie na Piotrze Sałacie i Agnieszce Paul.

Jak się okazuje, Piotr Sałata i Magda Gessler poznali się podczas sesji zdjęciowej i niedługo potem rozpoczęli współpracę. Stylista przyznaje, że jest to dla niego duże wyzwanie.

- Magda ma często swoją wizję w głowie i wtedy staram się wykonać kreację z jej wyobraźni. Czasami kupujemy jakąś tkaninę i ona już narzuca jakieś rozwiązania. Wspólnymi siłami tworzymy jej stylizacje. Magda ma gigantyczną wiedzę na temat mody. Kocha modę, uwielbia oglądać pokazy mody - przyznał Piotr Sałata.

Stylista wyznał także, że pewne zachowania Magdy Gessler są czasem dla niego bardzo trudne do zaakceptowania.

- Jedynym negatywnym aspektem jest fakt, że uwielbia zmieniać. Tworzymy coś, robimy przymiarkę i nagle nasuwają się nowe pomysły, więc trzeba ją czasami powstrzymywać. Pozostałe wymagania mają aspekt pozytywny. My się też bardzo lubimy, więc nasza współpraca to przyjemność. Najczęściej trzeba to zrobić bardzo szybko, najlepiej na wczoraj, ale jest bardzo przyjemnie - mówił w wywiadzie.

Nie ulega jednak wątpliwości, że kreacje Magdy Gessler zachwycają niemal za każdym razem! Jaką stylizacją zaskoczy nas zatem już niebawem?

Instagram @piotrsalata

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ