Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że nawet w obecnych czasach wiele gwiazd posługuje się w show-biznesie innym imieniem i nazwiskiem niż faktycznie posiadają. Dlaczego uważają, że jest to dobre rozwiązanie?

Nawet fani o tym nie wiedzą

Jak informuje portal Pikio, wiele gwiazd ma rzeczywiście zupełnie inne imiona i nazwiska niż te, które znamy. Niektóre mogą nas naprawdę nieźle zaskoczyć.

Nikomu nie trzeba chyba przedstawiać Borysa Szyca. Okazuje się jednak, że jego prawdziwe nazwisko to Michalak. Aktor uważał jednak, że jest ono zbyt pospolite, aby ktokolwiek zwrócił na nie uwagę. Borys zdecydował więc, że będzie posługiwał się nazwiskiem panieńskim swojej matki.

Viola Kołakowska w rzeczywistości nazywa się Wiola Kołek. Gwiazda zdecydowała się na wydłużenie swojego nazwiska, bowiem uważała, że nazwisko Kołek jest dla niej ośmieszające, a dodatkowo może być odbierane negatywnie. Co więcej, gwiazda zmieniła także swoje imię z Wioli na Violę.

Źródło: whosdatedwho.com/

Tajemnice gwiazd

Kto z nas nie zna Danki z serialu „Miodowe Lata”? Jak się okazuje, Dorota Chotecka pierwotnie nazywała się Kapusta. Aktorka uznała, że takie nazwisko nie umożliwi jej jednak zrobienia kariery i zmieniła je, kiedy tylko zaczęła studiować w Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Podobną tajemnicę skrywa także Maryla Rodowicz. W rzeczywistości jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej nie ma na imię Maryla, a Maria Antonina. Jak jednak donoszą media, piosenkarka do tej pory nie zmieniła swojego imienia w urzędzie.

Czy ktoś wie kim jest Małgorzata Dziadyk? Zapewne nie. Okazuje się jednak, że jest to prawdziwe imię i nazwisko Anny Dymnej. Znana aktorka zmieniła imię z Małgorzata na Anna jeszcze kiedy była w liceum. Natomiast nazwisko po pierwszym mężu nosi nieustannie, mimo że od czasu jego śmierci poślubiła już dwóch innych mężczyzn.

Źródło: halids.com

Jak informował portal "Życie": TRUDNA SYTUACJA GWIAZDY „STULECIA WINNYCH”. AKTORKA ROBI WSZYSTKO, BY ODZYSKAĆ DAWNY WYGLĄD, MAŁO NIE STRACIŁA OKA, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSU MAGDALENY MIKOŁAJCZAK-OLSZEWSKIEJ? WIELKA GWIAZDA TVP POŻEGNAŁA SIĘ Z TELEWIZJĄ W DZIWNYCH OKOLICZNOŚCIACH

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ