Beaty Tyszkiewicz chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana i uwielbiana przez Polaków dama polskiego kina w ostatnim czasie jest jednak zdana sama na siebie. Co jest tego powodem?

Ciężkie chwile dla gwiazdy

Już wkrótce, 14 sierpnia Beata Tyszkiewicz będzie obchodzić swoje 82. urodziny. Niestety, może okazać się, że będą one zupełnie inne niż wszystkie.

Rodzinną tradycją było bowiem świętowanie urodzin Beaty Tyszkiewicz wspólnie z jej córkami. W ten jeden wyjątkowy dzień w roku, panie udawały się na spacer do pałacu w Wilanowie, gdzie przyszła na świat aktorka. W tym roku jednak nie będzie to możliwe.

Beata Tyszkiewicz na pewno może liczyć na spędzenie urodzin ze swoją starszą córką, Karoliną. Kobieta mieszka na stałe pod Warszawą, więc przyjedzie odwiedzić mamę. Sytuacja komplikuje się jednak w przypadku młodszej córki Tyszkiewicz - Wiktorii.

Obecnie mieszka ona w Szwajcarii, a z powodu koronawirusa przyjazd do Polski jest dla niej bardzo utrudniony. Jak donosi portal Pomponik, panie widziały się ostatnio w ubiegłym roku.

Aktorka doskonale rozumie, dlaczego córka może nie pojawić się na jej urodzinach. Z powodu koronawirusa, sama Tyszkiewicz stara się być bardzo ostrożna i praktycznie wcale nie wychodzi ze swojego mieszkania, które znajduje się w centrum stolicy.

Źródło: whosdatedwho.com

Gwiazda nie wyobraża sobie życia bez rodziny!

Beata Tyszkiewicz niejednokrotnie podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina. Aktorka zaznacza, że to właśnie jej ukochane córki trzymają ją przy życiu i sprawiają, że świat jest dla niej piękniejszy.

- Energię daje mi życie, ale przede wszystkim moje córki. One mnie nakręcają, choć już nie są dziećmi, ale dla matki zawsze dziećmi pozostaną. No i oczywiście wnuki - wyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Mimo obecnej sytuacji, Beata Tyszkiewicz wierzy, że jeszcze nadarzy się okazja, kiedy jej córka wraz z mężem i dziećmi przyjadą do Polski i wspólnie będą świętować urodziny gwiazdy przy pysznym torcie.

Źródło: newsbeezer.com

To również może Cię zainteresować: BOGUMIŁA WANDER ZOSTANIE SAMA? MĄŻ NIE ZAMIERZA ZMIENIAĆ SWOICH PLANÓW

Portal „Życie” pisał również o: PIOTR ŻYŁA MA NOWĄ PARTNERKĘ. BYŁA ŻONA SKOCZKA NARCIARSKIEGO NIE POZOSTAWIŁA NA NIM SUCHEJ NITKI

Jak informował również portal „Życie”: OSTRA KRYTYKA W KIERUNKU MAŁGOSI I PAWŁA Z PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY". INTERNAUCI BYLI BEZWZGLĘDNI