Justyna Żyła i Piotr Żyła pobrali się w 2006 roku, jednak mimo tego, że para doczekała się dwójki dzieci to ich związek nie przetrwał. W 2018 roku małżeństwo rozwiodło się za porozumieniem stron.

Głośny rozwód pary

Doskonale pamiętamy jednak, że rozpad związku przechodził w dość burzliwej atmosferze. Justyna Żyła niejednokrotnie publicznie wylewała swoje żale, a także opowiadała o tym, jak naprawdę wyglądało małżeństwo pary. Okazuje się, że to jednak nie koniec.

Tuż po rozwodzie w 2018 roku, Justyna Żyła zdobyła ogromną popularność. Była żona skoczka narciarskiego wystąpiła w programie „Taniec z Gwiazdami”, a także odbyła sesję dla jednego z męskich magazynów oraz prowadziła program w telewizji. Jednak jej popularność nie trwała długo, ponieważ po odpadnięciu z „Tańca z Gwiazdami” przestało się mówić o Justynie Żyle.

Jednak, jak informuje portal Fakt, była żona Piotrka Żyły znów jest w centrum zainteresowania. Wszystko to spowodowane jest przez nowy związek jej byłego męża, który dość dosadnie skomentowała na swoim Instagramie.

Instagram: piotr_zyla_official

Justyna Żyła zabrała głos

- Kochani, Dziękuję za setki pytań, maili oraz wiadomości prywatnych na Instagramie dotyczących mojego ex męża, ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje, więc oświadczenia nie będzie - napisała Justyna Żyła pod zdjęciem opublikowanym na portalu Instagram.

- Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem - dodała celebrytka.

Jak się okazuje, obecnie Piotr Żyła jest w związku z Marceliną Ziętek. Kobieta znana jest z wielu ról, któreg zagrała w programach paradokumentalnych takich jak „Szkoła” czy też „19+”. Czy ten związek okaże się dla skoczka szczęśliwy?

Instagram: justynazyla

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA