Wyjazdy, konkursy, treningi, noclegi w hotelach... To wszystko w obliczu dużych pieniędzy i sławy sportowej może sprzyjać wdawaniu się w romanse pozamałżeńskie. O takich właśnie wielokrotnie mówiła była żona Piotra Żyły, który podobno ją zdradzał i to nie raz.

Stwierdziła, że już jej nic nie obchodzi

Jak donosi "Fakt", Piotr Żyła i młodziutka Marcelina Ziętek mają się ku sobie i to dość intensywnie. Dowodzić tego mają zdjęcia zrobione w jacuzzi. Problem jednak polega na tym, że owe zdjęcia zrobione są osobno:

Fakt

To, że oboje na zdjęciu są w tym samym jacuzzi nie oznacza, że byli w nim w tym samym momencie, a nawet jeśli byli nie oznacza, że coś ich łączy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

El Prezidente💪😎🐳 #pieter #urlop #relax🌵🐳🌶

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Jak widać na instagramowym koncie, Marcelina Ziętek jest związana z zupełnie kimś innym, niż Piotr Żyła, zobaczcie sami:

Czy na pewno Frodo i aktorka są parą? Czy świat mediów społecznościowych nie jest na tyle iluzoryczny, że można się nabrać na to, co inni chcą nam pokazać?

Była żona Piotra Żyły tak, czy siak ma w nosie to, co teraz dzieje się w życiu sportowca.

Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia" - stwierdziła rozżalona. "Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem...

Co o tym sądzicie? Czyja to sprawa, czy Piotr Żyła jest z aktorką, piosenkarką, czy panią z mięsnego?

O tym pisaliśmy: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie

Zerknij: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad