Jako dzieci podziwiamy naszych rodziców. Ilekroć twoja mama lub tata zrobili coś niesamowitego, to było tak, jakby byli super ludźmi.

Niesamowity super tata!

Ten pokazuje, jak ogromnym refleksem, trzeba się czasem wykazać jako rodzic, aby uratować swoje dziecko z opresji. Ten film zdobył w sieci ogromną popularność mimo, że podobnych nagrań powstało mnóstwo.

Rodzinny urlop w Kalifornii zamienił się w misję ratunkową. Super tata i jego rodzina udali się do parku narodowego Yosemite w Kalifornii i postanowili udokumentować swoje podróże.

Tata ukląkł obok córki podczas gdy mam nagrywała filmik i tak szybko, jak trwa naciśnięcie przycisku, dziewczynka zaczęła spadać.

YT

Tata myśląc, że robione jest tylko zdjęcie, pozując do niego, patrząc w kamerę, złapał jednocześnie małą córeczkę, której brakowało tylko jeszcze pół kroku w tył do upadku z mostu.

YT

Na szczęście całe to wydarzenie zostało uwiecznione. Bohaterskiemu super tacie należą się gromkie brawa, oraz słodki buziak od córeczki.


YouTube/ViralHog

Co sądzisz o refleksie super taty?

O tym pisaliśmy: Od lat nie może pogodzić się z tym, jak potraktowała ją matka. Sama nie rozumie, czemu zachowała się w ten sposób, gdy dowiedziała się o jej chorobie

Zerknij tutaj: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Przypomnij sobie też i o tym: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce