Dawno niewidziana Edyta Górniak została zaproszona jako gość sobotniego wydania „Dzień Dobry TVN”, prowadzonego jak co weekend przez Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Diwa opowiedziała widzom, na czym spędziła najgorsze tygodnie epidemii.

To wyjątkowy czas dla Edyty Górniak, gdyż w tym roku obchodzi trzydziestolecie pracy artystycznej, a kilka dni temu światło dzienne ujrzał jej nowy singiel „Lime”. Niestety, rozmowa nie przebiegła tak, jak spodziewała się wokalistka.

Andrzej Sołtysik w trakcie dyskusji zaliczył potężną wpadkę, a sytuację musiała ratować sytuację. Wielu widzów uznało, że prezenter nie do końca był przygotowany do wejścia na żywo.

Andrzej Sołtysik zaliczył wpadkę na żywo podczas rozmowy z z Edytą Górniak w „DDTVN”. Wokalistka była mocno zdziwiona

Wokalistka Edyta Górniak była gościem „Dzień Dobry TVN”, jednak nie spodziewała się tego, jak przebiegnie rozmowa z Anna Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem. Prezenter wyglądał, jakby był nieprzygotowany!

Widzowie szybko zwrócili uwagę na to, że Andrzej Sołtysik zwracał się do Edyty Górniak dość familiarnie, a wokalistka cały czas zachowywała formalny dystans, zwracając się do prezentera per „pan”. W pewnym momencie diwa stwierdziła, że czas epidemii dał jej długi moment na odpoczynek i relaks, na co Andrzej Sołtysik dopowiedział „po 25 latach”.

Wokalistka była odrobinę zaskoczona i natychmiast go poprawiła, mówiąc „po trzydziestu”. Sołtysik od razu się poprawił, a Anna Kalczyńska ukryła niefortunne stwierdzenie słowami „czas leci, ale my nie liczymy tych lat”. Andrzej Sołtysik od razu wyjaśnił, że chodziło mu jedynie o to, że 25 lat minęło od premiery najbardziej znanej płyty Edyty Górniak „Dotyk”.

Edyta Górniak nie była jednak zdenerwowana, a wpadka raczej ją rozbawiła. Wpadka była niewielka, ale widzowie od razu ją wyłapali.

fot. Dzień Dobry TVN

Jak informował portal "Życie": SŁAWOMIR I KAJRA W MOCNYCH SŁOWACH O MUZYKACH, KTÓRY GRAJĄ PODCZAS EPIDEMII. MÓWIĄ O NIESPRAWIEDLIWYM TRAKTOWANIU ARTYSTÓW

Przypomnij sobie: NOWOŚCI W PRODUKCJI „TAŃCA Z GWIAZDAMI”, Z UDZIAŁU ZREZYGNOWAŁ UCZESTNIK! DOSZŁO DO ZMIAN PERSONALNYCH, KOGO NIE ZOBACZYMY JESIENIĄ NA PARKIECIE

Portal "Życie" pisał również: MAŁA CÓRECZKA JOANNY KRUPY TO WIERNA KOPIA MAMY? INTERNAUCI ZALALI MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE MODELKI KOMENTARZAMI