Jeden z ulubionych programów rozrywkowych Polaków wraca na antenę Polsatu. Jak poinformowała Malwina Wendzikowska w swoich social mediach, stylistka, która zajmuje się kostiumami tancerzy, cytowana przez JastrząbPost, program ma wrócić na ekrany telewizorów już za ponad miesiąc – dokładnie 4 września.

Okazuje się jednak, że wśród zawodników nie zobaczymy już jednej z gwiazd, która występowała wiosną, zanim produkcja programu zdecydowała się go zawiesić do jesieni z powodu stanu epidemii koronawirusa. To spore zaskoczenie, fani są rozczarowani. Jednak pozostałych 10 par pojawi się na parkiecie już wkrótce!

Na antenę Polsatu wraca „Taniec z Gwiazdami”! Z udziału w show jeden z uczestników, o kogo chodzi?

Fani programu już nie mogą się doczekać powrotu jedenastej edycji „Tańca z Gwiazdami” na antenę stacji Polsat. Znana jest również data emisji pierwszego odcinka. Z udziału w programie zrezygnował uczestnik, zmiany w obsadzie.

fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Choć to nieoficjalne informacje, podane przez serwis Lelum.pl, to we wrześniu na parkiecie nie zobaczymy już Marcina Bosaka. Aktor miał podziękować produkcji za udział w show.

Dowód na decyzję Bosaka można znaleźć w klipie zapowiadającym powrót jedenastej edycji na ekrany telewizorów. W zapowiedzi wśród par tancerzy nie widzimy już ani Marcina Bosaka, ani jego trenerki i partnerki jednocześnie, Wiktorii Omyły.

Na łamach serwisu „Fakt” miało się ukazać potwierdzenie tej decyzji z ust jednego z członków produkcji show.

- Ładnie podziękował stacji za udział w show – miał przekazać informator portalu, cytowany przez Lelum.pl.

Aktor pojawił się w dwóch odcinkach i zdaniem jury i widzów radził sobie na parkiecie bardzo dobrze. Na zwyciężczynię tej edycji od samego początku typowana jest jednak Julia Wieniawa, z którą tańczy weteran Kryształowej Kuli – Stefano Terrazino.

fot. Instagram @marcinbosak

Jak informował portal "Życie": JEDNA Z GWIAZD TVN ZDECYDOWAŁA SIĘ WYJAWIĆ NAJWIĘKSZE TAJEMNICE TELEWIZJI. POWIEDZIAŁA WPROST O TYM, ILE KOSZTOWAŁA JĄ PRACA PRZED KAMERAMI

Przypomnij sobie: DOMINIKA GWIT POSTANOWIŁA ZDRADZIĆ KULISY JEJ MAŁŻEŃSTWA. O PEWNYM FAKCIE DOTYCZĄCYM JEJ MĘŻA NIE WIEDZIAŁ NIKT

Portal "Życie" pisał również: KRYSTYNA PAWŁOWICZ KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW. MA NIESAMOWITY TALENT, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ PO BYŁEJ POSŁANCE