Kolejna edycja wyczekiwanego przez widzów Polsatu programu „Taniec z gwiazdami" rysuje się pod widmem pecha. Najpierw stacja wyemitowała jedynie dwa odcinki a następnie zdecydowała o przerwaniu programu i kontynuowaniu go dopiero jesienią. Wszystko przez pandemie koronawirusa. Jak się teraz okazuje Polsat ma kolejny problem. Nie obejdzie się bez zmiany uczestników. O co chodzi?

„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl
„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl
„Taniec z gwiazdami”. Źródło: wizaz.pl

Zmiany w składzie popularnego programu. O co chodzi?

Stacja liczyła na to, że nie będzie musiała dokonywać kolejnych zmian. Jak się jednak okazuje są one nieuniknione. Tym razem zmianie ulegnie skład. Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Pudelek, z udziału w programie zrezygnował Marcin Bosak. Jak się okazuje zrezygnowało on ze względu finansowych. Nie opowiadała mu stawka, jaką zaproponowała mu stacja. Jego zdaniem jest krzywdząco niska.

"Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Marcin zrezygnował z udziału w 'Tańcu z Gwiazdami', bo dowiedział się, że Julia Wieniawa ma prawie dwa razy wyższą stawkę. On dostawać miał 8, ona aż 15 tysięcy złotych. Jest znanym aktorem z ogromnym dorobkiem i rozpoznawalnością, a ona stawia w show-biznesie pierwsze kroki. Według was to sprawiedliwe?!" - zdradził informator "Pudelka".

Julia Wieniawa. Źródło: chillizet.pl
Julia Wieniawa. Źródło: chillizet.pl
Julia Wieniawa. Źródło: chillizet.pl

To też może cię zainteresować: Największe sekrety pierwszych dam oraz pierwszego dżentelmena. Mało kto wie, jakie tajemnice skrywają