Wybory prezydenckie 2020 już za pasem – głosowanie odbędzie się w niedzielę, 28 czerwca. Większość Polaków ma już wybranych kandydatów, których poprze, jednak co niektórzy wciąż się zastanawiają.

Ostatni czas, trudny dla Polski pod wieloma względami, skłonił nas do refleksji. Teraz kandydaci stoczą prawdziwą batalię o to, kto zostanie głową państwa. W świetle ostatnich działań warto zwrócić uwagę także na partnerów kandydatów na prezydenta.

Głęboko skrywane tajemnice pierwszych dam i pierwszego dżentelmena

Towarzyszą swoim partnerom w lepszych i gorszych momentach, są dla nich wsparciem oraz ostoją. Niezależnie od wyniku wyborów pozostaną obok. Super Express podsumował, jakie tajemnice skrywają ukochani kandydatów na prezydenta Polski.

Agata Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda. Źródło: Youtube

Agata Duda

Agata Duda to obecna pierwsza dama, pochodzi z literackiej rodziny. Z wykształcenia nauczycielka niemieckiego – pokochała ten kraj przed laty, gdy zamieszkała w nim na rok (jej ojciec odbywał tam stypendium). Kocha psy oraz słodycze, a najbardziej czekoladę.

Małgorzata Trzaskowska

Żona Rafała Trzaskowskiego ma silny charakter. Jest poukładana i, jak mówi sama o sobie, czasami musztruje otoczenie. Jednak poza twardym charakterem potrafi pokazać się z drugiej, wrażliwej i romantycznej strony – uczucie do męża było miłością od pierwszego wejrzenia. Choć miała wtedy 19 lat, wiedziała już, że będzie to „ten jedyny”.

Urszula Brzezińska-Hołownia

Małżonka Szymona Hołowni ma nietypowe zajęcie. Okazuje się, że na co dzień jest pilotem pracującym w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, gdzie pilotuje myśliwce Mig-29. Uzyskała stopień porucznika. Poznała swojego męża dzięki „Mam Talent”.

Paulina Kosiniak-Kamysz. Źródło: pomponik.pl
Paulina Kosiniak-Kamysz. Źródło: pomponik.pl

Paulina Kosiniak-Kamysz

Paulina Kosiniak-Kamysz to z zawodu ortodontka, to właśnie w gabinecie poznała swojego męża. Kocha gotować i piec oraz czytać książki, interesuje się także sportem, lubi adrenalinę.

Karina Bosak

Żona Krzysztofa Bosaka ma wykształcenie prawnicze, na co dzień pracuje w organizacji Ordo Iuris. To absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Prawa Amerykańskiego Uniwersytetu we Florydzie, ma za sobą program European Advocacy Academy w Brukseli. Kocha tańczyć.

Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń. Źródło: fakt.pl
Krzysztof Śmiszek i Robert Biedroń. Źródło: fakt.pl

Krzysztof Śmiszek

Krzysztof Śmiszek sam działa jako polityk – jest posłem. Partner Roberta Biedronia to doktor prawa, który wykłada na uniwersytecie, a także obrońca praw człowieka. Nie cierpi myć okien, jest za to wybornym kucharzem. Mówi się, że gdy zrobi tartę, nikt nie potrafi się jej oprzeć. Kocha także podróże.

Przypomnij sobie o… KASIA KOWALSKA TRAFIŁA NA ODDZIAŁ INTENSYWNEJ TERAPII. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: TVP ZNÓW ZASKOCZY SWOICH WIDZÓW. JUŻ NIEDŁUGO NOWY PROGRAM POJAWI SIĘ NA ANTENIE, TAKIEGO TELETURNIEJU JESZCZE NIE BYŁO

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: ZMIANY W PARAFIACH. WIADOMO GDZIE NASTĄPI ZMIANA PROBOSZCZA