Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska to w ostatnim czasie jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Wszyscy z uwagą przypatrują się kandydatowi na pełnienie stanowiska Prezydenta RP, który w ostatnim czasie stał się jednym z faworytów, oraz jego małżonce.

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy mają co świętować

Rafał Trzaskowski dobrze radzi sobie w kończącej się kampanii wyborczej. Kandydat na prezydenta ma spore poparcie, słupki rosną z każdym sondażem, a Polacy coraz częściej zauważają, że bardzo prawdopodobne jest, iż dojdzie do drugiej tury wyborów, w której udział wezmą właśnie Rafał Trzaskowski, a także Andrzej Duda.

Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl
Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl
Rafał Trzaskowski, screen: Wyborcza.pl

W czasie kampanii wyborczy polityk dba o utrzymywanie kontaktu ze swoimi wyborcami, a nie od dziś wiadomo, że w obecnych czasach najlepszym narzędziem, które może do tego posłużyć, są media społecznościowe.

Jak donosi Pomponik, to właśnie tam znalazło się zdjęcie, które wzbudziło ogromne emocje. Okazuje się, że Rafał i Małgorzata Trzaskowscy mają ważną okazję do świętowania.

Polityk udostępnił swoje zdjęcie ze ślubu. Fotografia znalazła się również na świeżo założonym profilu Małgorzaty Trzaskowskiej na Instagramie. Wygląda na to, że mają ważną okazję do świętowania.

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska. Źródło: Instagram
Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska. Źródło: Instagram

„Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej! Dziękuję za wszystko” – romantycznie podpisał fotkę sam Rafał Trzaskowski.

Na zdjęciu, które pojawiło się na jego Instagramie, widać szczęśliwych nowożeńców, którzy wychodzą z kościoła, a wokół nich sypie się ryż.

„18 wspólnych wyjątkowych lat - jeszcze dwa i będzie porcelanowa!” – pochwaliła się Małgorzata Trzaskowska i udostępniła zdjęcie z pierwszego tańca na weselu.

Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska. Źródło: Instagram
Rafał Trzaskowski i Małgorzata Trzaskowska. Źródło: Instagram

Para Trzaskowskich pobrała się po pięciu latach znajomości. Doczekali się dwójki dzieci – 15-letniej Aleksandry i 11-letniego Stanisława.

Myślicie, że po wyborach będą mieć kolejną okazję do świętowania?

Przypomnij sobie o… ŁUKASZ SZUMOWSKI ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI. NA TĘ INFORMACJĘ CZEKALI WSZYSCY. CZY SĄ POWODY DO RADOŚCI

Jak informował portal Życie: KOBIETA URODZIŁA PRAWDZIWEGO BOHATERA SIŁAMI NATURY. JEGO WAGA ZASKAKUJE

Portal Życie pisał również o… MINĘŁY DOKŁADNIE DWIE DEKADY, ODKĄD LIDERA CHŁOPCÓW Z PLACU BRONI NIE MA JUŻ Z NAMI. ZDARZENIE Z UDZIAŁEM BOGDANA ŁYSZKIEWICZA PAMIĘTA SIĘ DO DZIŚ