TVP ma kolejną niespodziankę dla swoich widzów. Jak się okazuje już za kilka miesięcy na antenie zagości zupełna nowość.

Nowości w letniej ramówce?

Telewizja przyzwyczaiła nas, że okres wakacyjny to czas w którym przeważnie jesteśmy skazani na powtórki seriali oraz teleturniejów. Rzadko możemy wtedy obejrzeć jakiekolwiek nowości.

W tym roku sytuacja spowodowana epidemią koronawirusa jeszcze mocniej ograniczyła możliwości anten telewizyjnych. Z powodu kwarantanny wiele ekip filmowych nie mogło nagrywać kontynuacji swoich produkcji. Już od marca w telewizji nieustannie gościły więc powtórki starych filmów.

Jak się jednak okazuje, Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów ogromną niespodziankę. Nowy teleturniej pojawi się wkrótce na antenie TVP i to właśnie w okresie wakacyjnym, kiedy większość stacji nie wprowadza żadnych nowości.

Co przygotowała Telewizja Polska dla swoich widzów?

Jak się okazuje teleturniej ten będzie emitowany na antenie TVP Historia pod nazwą „Giganci historii”. Czym zaskoczy nas nowa produkcja TVP?

Już na samym początku zaskoczeniem będą na pewno prowadzący teleturniej. Jak informuje portal Super Express, w tych rolach zobaczymy bowiem Macieja Kurzajewskiego i Przemysława Babiarza!

Co więcej, na portalu historia.tvp.pl do 15 czerwca można było wypełnić formularz zgłoszeniowy, który umożliwił wzięcie udziału w programie. Według informacji widniejącej na stronie, do wygrania jest 20 000 złotych!

Program "Giganci historii" ruszy już w połowie sierpnia! Fani historycznych ciekawostek nie mogą się już doczekać emisji pierwszych odcinków!

Jak informował portal „Życie”: ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ