Jeszcze kilka tygodni temu nikt nie mógł nawet myśleć o tym, że Barbara Kurdej-Szatan, która – choć od dawna deklarowała, że chciałaby rodzeństwa dla swojej pierworodnej córki – jest w ciąży i to naprawdę zaawansowanej! Okazuje się, że wcielająca się m.in. w postaci Joasi Chodakowskiej w serialu „M jak Miłość” aktorka już za trzy miesiące powita na świecie drugie dziecko!

Wiadomo również, że dla wielu polskich gwiazd macierzyństwo i odmienny stan to doskonała okazja do powiększenia stanu swojego konta. Producenci artykułów dla dzieci czy kosmetyków dla mam wręcz stają w konkury, by zaprosić z sukcesem do udziału w kampanii reklamowej znaną przyszłą mamę. Stąd na Instagramie gwiazd tak częste są dziś posty sponsorowane z produktem danej marki, a nawet całe kampanie reklamowe. Niektóre z celebrytek decydują się nawet na wypuszczenie własnych linii artykułów dla maluszków!

Poród drugiego dziecka Barbary Kurdej-Szatan już za kila tygodni, a fani aktorki cieszą się razem z nią z tego szczególnego czasu. Mąż „blondynki z reklamy sieci komórkowej” zdecydował się na niesamowity gest, Para postanowiła wziąć udział w ciążowej sesji zdjęciowej.

fot. Instagram @kurdejszatan

Mąż Barbary Kurdej-Szatan zdecydował się na wielki gest wobec żony. Można się wzruszyć na sam widok!

Aktorka w niedzielę na Instagramie pokazała kulisy sesji zdjęciowej w typowo ciążowym kontekście. Nie jest to jednak kampania reklamowa, a sposób Barbary Kurdej-Szatan i jej męża na pokazanie, jak para spodziewająca się dziecka spędziła czas podczas kwarantanny.

Trzeba przyznać, że Rafał szatan musi wyjątkowo lubować się w rosnącym brzuszku żony. Jak przekonuje serwis Pudelek.pl, mąż aktorki musiał spędzić izolację niemal wyłącznie na całowaniu brzucha Barbary. Uroczo razem wyglądają?

fot. Instagram @kurdejszatan

Jak informował portal „Życie”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA I PRZEMEK KOSSAKOWSKI WKROCZYLI NA NOWY ETAP W SWOIM ZWIĄZKU. FANI SĄ ZACHWYCENI

Przypomnij sobie: EMISJA SERIALU „ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH” DOBIEGŁA KOŃCA? FANI PRODUKCJI BĘDĄ MOCNO ROZCZAROWANI

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU