Fani nie chcą uwierzyć w to, że już nigdy mogą nie zobaczyć swojego ulubionego serialu na ekranach telewizorów. Okazuje się, że serial „Świat według Kiepskich” może nie być już emitowany.

Zmiany w serialu

Jak donosi portal Onet.pl popularny serial był z nami niemal 20 lat, jednak fani muszą się pogodzić z zakończeniem emisji.

– Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra - powiedziała w wywiadzie dla portalu Onet.pl Marzena Kipiel - Sztuka.

Według doniesień jakie przedstawia portal, kolejne odcinki miały być nagrywane już w czerwcu. Jednak niedługo miesiąc ten dobiegnie końca, a nikt z aktorów nie został zaproszony na plan ani też nie otrzymał scenariusza do nowych odcinków.

Aktorzy również nie mogą się z tym pogodzić

Jakiś czas temu sam Andrzej Grabowski, który odgrywał w serialu rolę Ferdynanda Kiepskiego przyznał, że serial ten nie jest może zbyt górnolotny jednak jest z nim bardzo związany.

– Kiedy dostałem scenariusz trzech odcinków, pomyślałem sobie – co za debilizm, przecież wstyd to grać! Ale chwyciło i zrobiło się z tego 20 lat – wyznał Andrzej Grabowski.

Premierowy odcinek „Świata według Kiepskich” ukazał się na ekranach naszych telewizorów w marcu 1999 roku i od samego początku zyskał uznanie fanów.

Według informacji jakie przekazał portal Fakt.pl początkowo scenarzyści planowali nakręcić tylko kilkanaście odcinków. Finalnie jednak wyemitowano ich 550.

Co więcej, fani bardzo identyfikują aktorów z postaciami granymi przez nich. Sam przyznał się do tego Andrzej Grabowski.

– Są tacy, którzy myślą, że pochodzę z Wrocławia i mieszkam na ulicy Ćwiartki 3/4. Że nie pracuję i całymi dniami piję tylko piwo. Mam żonę Halinkę oraz sąsiadów Boczka i Paździocha. A tak oczywiście nie jest. To są postaci fikcyjne – wyznał aktor w jednym z wywiadów dla „TeleTygodnia”.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE