Większość gwiazd ma w swoim życiorysie takie elementy, o których wolałyby nie mówić głośno. Tak się jednak składa, że media zazwyczaj nie mają problemu z dotarciem do różnych, nawet wrażliwych informacji, które nie zawsze są korzystne dla głównych zainteresowanych.

Tym razem, jak wspomina Pikio, udało się stworzyć listę, na której znalazły się nazwiska wielkich sław disco polo. Co ciekawe, są na niej m.in. Zenek Martyniuk czy Marcin Miller.

Wyjawiono sekrety gwiazd disco polo

Największe gwiazdy disco polo zarabiają niebotyczne sumy na koncertach, reklamach, różnego rodzaju występach. Obecnym rekordzistą jest Zenek Martyniuk, który ma na swoim koncie nawet film o swoim życiu.

Marcin Miller. Źródło: Instagram
Marcin Miller. Źródło: Instagram

Ten lubiany przez TVP muzyk ma jednak inne źródła dochodu, które mogą zadziwić jego fanów. Nie on jedyny – lista jest długa. Z czego żyją gwiazdy?

Okazuje się, że wokalista formacji Akcent, Zenek Martyniuk, może liczyć na ogromne honoraria – za jeden koncert wystawia rachunki opiewające na ponad 20 tysięcy złotych. Podobnie duże zarobki mają także Marcin Miller, lider zespołu Boys, czy Tomasz Niecik. Jednak są świadomi, że dobra muzyczna passa może się kiedyś skończyć, dlatego zabezpieczają swoje interesy. Gwiazdy disco polo bardzo często stają się biznesmenami i inwestują w różne inne działalności.

Jak się okazuje, wybierają sobie różne branże. I tak liderzy formacji B-QLL posiadają dwie restauracje w Warszawie. Tomasz Niecik postawił na nieruchomości – posiada kilka mieszkań, które wynajmuje.

Zenek Martyniuk. Źródło: Instagram
Zenek Martyniuk. Źródło: Instagram

Radosław Liszewski, należący do formacji Weekend, posiada apartamenty w Zakopanem. Z kolei Marcin Miller wpadł na jeszcze inny pomysł.

Muzyk zainwestował w… branżę odzieżową. Ponadto napisał autobiografię, która także przynosi mu zyski.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE

Portal Życie pisał również o… SPRAWDZONE DOMOWE METODY NA UŁATWIENIE SOBIE ŻYCIA. Z WYKORZYSTANIEM TYCH POMYSŁÓW WSZYSTKO STANIE SIĘ PROSTSZE