Martyna Wojciechowska przez dość długi czas pozostawała sama, podróżniczka miała dość spore problemy z tym, aby znaleźć odpowiedniego partnera. Jednak od pewnego czasu jej los totalnie się odmienił.

Zmiany w życiu Martyny Wojciechowskiej?

Od ponad dwóch lat Martyna Wojciechowska pozostaje w szczęśliwym związku z Przemkiem Kossakowskim. Jak się okazuje para bardzo dobrze się dogaduje, a co więcej niedawno postanowili razem zamieszkać.

Jak donosi portal Pudelek.pl sławna podróżniczka w ostatnim czasie przyjęła oświadczyny swojego partnera, Przemka Kossakowskiego.

Jak jednak wiemy, Martyna Wojciechowska bardzo mocno ceni swoją prywatność dlatego też bardzo mocno dawkuje informacje na temat swojego związku. Nie inaczej było także w przypadku zaręczyn.

Podróżniczka opublikowała ostatnio zdjęcie ze swoim partnerem, pod którym zamieściła dość wymowny podpis.

- Jak romantycznie przeżyć sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego. Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) - brzmi wpis Martyny Wojciechowskiej.

Instagram: martyna.world

Para mocno angażuje się w pomoc innym

Jak się okazuje, podróżniczka wraz ze swoim partnerem zorganizowali akcję charytatywną, która odniosła ogromny sukces.

- Dziś łącznie zostało rozwiezionych 50 posiłków. Zachęć innych do działania! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno. Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla - zaznaczyła podróżniczka.

Czy już niedługo mamy zatem spodziewać się ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego?

Instagram: martyna.world

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE