W ich szczęście i długie pożycie w polskim show-biznesie praktycznie nie wierzył nikt. Tabloidy przepowiadały, że młodziutka Agata Paskudzka szybko porzuci starszego od niej o dwie dekady kompozytora i muzyka, który był wówczas o szczytu sławy. Inni mówili, że to Piotr Rubik porzuci młodą dziewczynę dla kogoś bardziej doświadczonego, zbliżonego wiekiem i obyciem.

Żadna z tych prognoz opartych na stereotypach się nie sprawdziła. Para wciąż jest razem, doczekała się wspólnie dzieci, a ich miłość zamiast wygasnąć to stała się jeszcze mocniejsza. Ta para zaprzecza stereotypom mówiącym o tym, że duża różnica wieku to tylko same kłopoty!

Piotr i Agata Rubikowie to najlepszy przykład tego, nie warto wierzyć w stereotypy. Mimo sporej różnicy wieku małżonkowie trzymają się razem, ich miłość kwitnie, a w niedzielę 21 kwietnia mija dokładnie 12 lat od ich ślubu. Nie do uwierzenia!

Agata i Piotr Rubikowie obchodzą 12. rocznicę ślubu! Choć nikt im tego nie wróżył miłości pary przetrwała burze

Agata Paskudzka i Piotr Rubik poznali się 15 lat temu podczas finału Miss Polonia. Zaledwie 18-letnia modelka zauroczyła się kompozytorem, który był wówczas u szczytu kariery i choć zakochanych dzieliło 20 lat to różnica wieku nie stanowiła dla nich problemu. Po trzech latach związku postanowili się pobrać, a po 12 latach wciąż uchodzą za jedną z najbardziej kochających się i zgodnych par w polskim show-biznesie.

fot. Instagram

Małżonkowie doczekali się dwóch córek – Alicji i Helenki. Postanowili na Instagramie podzielić się swoim szczęściem z kolejnego wspólnie spędzonego roku.

- 12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię! Kochany Mężu, uwielbiam z Tobą świętować ten dzień i niezmiennie życzę nam, aby wciąż takich okazji do świętowania było więcej przed nami! - napisała żona Piotra Rubika na Instagramie, cytowana przed Pudelek.pl.

Na zdjęciu ze ślubu Piotr Rubik nosi swoją firmową fryzurę – męskiego boba w kolorze jasnego blondu. Internauci wśród masy pozytywnych komentarzy pozwolili sobie na drobne żarty z koafiury Piotra Rubika w tamtym czasie.

- Woo, blond włosy u męża

- Blondyn pierwsza klasa!

- Kiedy mąż ma lepszą fryzurę niż Ty" - piszą w komentarzach.

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: SYN ZENONA MARTYNIUKA PONOWNIE ZASKAKUJE SWOIM ZACHOWANIEM. INTERNAUCI SĄ NIEBYWALE ZASKOCZENI NAGANNYM POSTĘPOWANIEM MĘŻCZYZNY

Przypomnij sobie: PAWEŁ DELĄG I DOMINIKA KULCZYK PRZYŁAPANI NA RANDCE. WYMIENIALI SIĘ POCAŁUNKAMI W CENTRUM STOLICY

Portal „Życie” pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN PO PORODZIE OTRZYMUJE BARDZO DUŻO OFERT WSPÓŁPRAC. ZA JEDNĄ Z NICH OTRZYMA REKORDOWĄ KWOTĘ, INTERNAUCI SĄ W SZOKU