Małgorzata Rozenek - Majdan została po raz kolejny mamą. Henryk przyszedł na świat dokładnie 10 czerwca. Szczęśliwa mama wraz ze swoim partnerem, Radosławem Majdanem nie mogą uwierzyć w ogromne szczęście jakie ich spotkało.

Obowiązki przerosły młodą mamę

Jednak jak wiadomo, macierzyństwo oprócz radości i dumy przysparza także wielu kłopotów. Celebrytka podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami informacją, że mały Henryk nie daje rodzicom pospać.

Jak donosi portal sport.se.pl Małgorzata Rozenek - Majdan zwróciła się więc o pomoc. Dokładnie gwiazda stwierdziła, że nie da rady funkcjonować dalej w taki sposób bez odpowiedniej ilości kawy.

- Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł - napisała w jednym ze swoich postów Małgorzata Rozenek - Majdan.

Instagram: m_rozenek

Kto zdecydował się pomóc Małgorzacie Rozenek - Majdan?

Na pomoc świeżo upieczonej mamie od razu ruszyli wierni fani. Jak się jednak okazuje, rady w tym temacie udzieliła także sama Anna Lewandowska.

- Gosiu pisałam o tym na blogu. Można, ale w odpowiedniej ilości. Znam temat - skomentowała post trenerka.

Anna Lewandowska sama niedawno została mamą po raz drugi. Co więcej żona Roberta Lewandowskiego zajmuje się także trenowaniem oraz odżywianiem i chętnie rozwiewa wątpliwości młodych mam dotyczące tego co można jeść i czy powinno się trenować, zarówno w ciąży jak i po porodzie.

Okazuje się więc, że młode mamy mogą wspomagać się kawą. Szczególnie wtedy kiedy ich maluchy nie pozwalają na spokojne przespanie całej nocy.

Instagram: m_rozenek

Jak informował portal „Życie”: MINĘŁY DOKŁADNIE DWIE DEKADY, ODKĄD LIDERA CHŁOPCÓW Z PLACU BRONI NIE MA JUŻ Z NAMI. ZDARZENIE Z UDZIAŁEM BOGDANA ŁYSZKIEWICZA PAMIĘTA SIĘ DO DZIŚ

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ