Choć dla niektórych to spełnienie marzeń to nie wszyscy odnajdują się w pracy pod ogromną presją czasu, przymusem bycia zawsze w szczytowej formie i uśmiechania się, mimo tego, że sami możemy przeżywać najgorszy okres w życiu. O kulisach pracy dla TVN opowiedziała w szczerym wywiadzie z Magdą Mołek, dawna gwiazda stacji – Ula Chincz, znana wszystkim jako Ula Pedantula. Co było największym problemem dla prezenterki?

Ula Chincz o kulisach swojej pracy w „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka miała dość, powiedziała prawdę po długim czasie

Dziś Ula Chincz rozwija swój kanał na YouTube, ale do niedawna mogliśmy ją oglądać na antenie TVN w porannym paśmie i programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z Magdą Mołek wyznała, że praca dziennikarska nigdy nie była jej wymarzoną profesją, mimo tego, że tworzyła program o sprzątaniu w paśmie śniadaniowym stacji.

- Nie do końca odnajdywałam się w telewizyjnym świecie […]. Otaczają cię życzliwi ludzie albo nie. Nie do końca dobrze się w tym czułam. Ktoś doceniał mój warsztat, a ktoś inny pisał, że mam duży nos - przekonywała Ula Chincz w rozmowie z Magdą Mołek, cytowana przez Pikio.pl.

Gwiazda dała do zrozumienia, że w trakcie pracy dla TVN ¾ pensji wkładała w rozwój kanału na YouTube. Był to bardzo trudny moment, szczególnie, że niemal nieustannie nie było jej w domu i była poświęcona pracy całkowicie. Na tym ucierpiała jej rodzina, w tym dziecko.

- W "Dzień Dobry TVN" pracowałam bardzo intensywnie, non stop. Każdy dzień, który nie był przepracowany dla "DDTVN", był przepracowany dla kanału. Zaczynał się dzień, otwierałam oczy i płakałam ze zmęczenia. Moje dziecko siadało na kanapie, żeby powąchać moje rzeczy – przyznała otwarcie w rozmowie z Magdą Mołek.

Ula Chincz przyznała, że bardzo nie podoba się jej dzisiejsza telewizja, w której nie ma miejsce na profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie, a dziennikarzy zastępują prezenterzy i wszystko musi być „ładne” lub sensacyjne.

Jak informował portal "Życie": ARCHIWALNA FOTOGRAFIA MAGDY GESSLER TRAFIŁA DO SIECI. JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA POKAZAĆ, JAK KIEDYŚ PREZENTOWAŁA SIĘ GWIAZDA TVN

Przypomnij sobie: CZY KRZYSZTOF RUTKOWSKI WYBACZY JEJ TE SŁOWA? SENSACYJNE WYZNANIE MAI RUTKOWSKI O MĘŻU, OCZY OTWIERAJĄ SIĘ ZE ZDUMIENIA

Portal "Życie" pisał również: UKOCHANA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO WYJAWIŁA PRAWDĘ. JOANNA OPOZDA ZDRADZIŁA, CO NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ PAMIĘTNEGO WIECZORU W RESTAURACJI