Trzeba przyznać, że długa była droga Mai Rutkowski do tego, by zostać żoną najbardziej znanego detektywa w Polsce. Przez lata mówiło się o tym, że Rutkowski ma słabość do kobiet i głośne były liczne oskarżenia o „skoki w bok”.

Dziś między małżonkami zapanowała sielanka, co starannie dokumentują w mediach społecznościowych. Maja stworzyła nawet własny kanał na YouTube.

W ostatniej rozmowie z jednym z portali przyznała, że jej pierwsze spotkania z Rutkowskim nie należały do łatwych. W rozmowie z Marcinem Cejrowskim w programie „Kwarantanna Live” opowiedziała, jak wyglądały początki znajomości ze słynnym detektywem.

Żona Rutkowskiego stwierdziła, że punktem, który ich połączył były problemy finansowe. Później jednak wypadki potoczyły się niezwykle szybko.

- Zapytał, czy na drugi dzień pojadę z nim do Zakopanego. Pojechałam i tak to się zaczęło – stwierdziła wyraźnie rozczulona Maja Rutkowski, cytowana przez Pudelek.pl

Maja Rutkowski uznała znajomość z detektywem za „obciach”! Sensacyjne wyznanie Mai Rutkowski

Maja Rutkowski stwierdziła, że oboje nie myśleli o tym, że zostaną małżeństwem, raczej patrzyli na to jako na przygodę.

- Na początku stwierdziłam, że jest fajny, sympatyczny, ale kupiłam jakieś czapki, kapelusz, żeby nie zrobili mi zdjęć. Wtedy z Rutkowskim to był obciach. Z Rutkowskim to fajne towarzystwo na chwilę, ale nie związek. W żadnym razie – przyznała bez ogródek Maja Rutkowski.

Jednak gwiazda przyznała, że postanowiła przestać myśleć w ten sposób i zaufała swojemu wybrankowi. Zakochała się i pozbyła wstydu. Dziś Rutkowscy nie mają oporów przed pokazywaniem światu swojej miłości.

fot. Instagram @majapilch

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA PAKOSIŃSKA ZDRADZIŁA NAJWIĘKSZE SEKRETY SWOJEGO ŻYCIA DZIŚ. WYSZŁA ZA MĄŻ ZA PRAWDZIWEGO KSIĘCIA

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA W MOCNYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. JEJ WYPOWIEDŹ WYWOŁAŁA ZAMIESZANIE, INTERNAUCI KAZALI JEJ WYJECHAĆ Z POLSKI

Portal "Życie" pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM MIERZĄ SIĘ Z WIELKIM WYZWANIEM. MEDIALNE DONIESIENIA SIĘ POTWIERDZIŁY, JEST MI BARDZO CIĘŻKO