Nie cichnie burza wokół słów Kingi Dudy, apelującej o szacunek i tolerancję wśród wyborców jej ojca. Córka Andrzeja Dudy stwierdziła wprost, że wszyscy zasługują na szacunek, bez względu na kolor skóry, wyznawaną religię i wiele innych spraw.

Katarzyna Warnke postanowiła odnieść się w swoich social mediach do tych słów, tłumacząc, że za grosz nie wierzy w prawdziwość słów córki głowy państwa.

„Nie wierzę ludziom, którzy zaprzeczają sami sobie” – grzmi na Instagramie. Aktorka doczekała się wielu komentarzy poparcia, ale część internautów zasugerowała jej emigrację, skoro nie podoba się jej wybór Andrzeja Dudy na prezydenta.

Katarzyna Warnke w mocnych słowach o wystąpieniu Kingi Dudy na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy

Jak informuje Plejada.pl, Kinga Duda wywołała spore zamieszanie swoim wystąpieniem przekonując, że jej ojciec nie godzi się na brak tolerancji, bo każdy zasługuje na szacunek, co miało być nawiązaniem do niedawnych słów Andrzeja Dudy w kwestii osób nieheteronormatywnych.

Katarzyna Warnke należy do osób, które nie tylko nie pochwaliły odwagi Kingi Dudy, ale stwierdziła, że nie ma w nich szczerości.

- Nie wierzę tym ludziom, którzy mówią: "Nie bójcie się wychodzić z domu", kiedy przedtem powiedzieli "Nie jesteście dla nas ludźmi". […] Nie wierzę ludziom, którzy zaprzeczają sami sobie – napisała na Instagramie Katarzyna Warnke.

Choć aktorkę wiele osób wsparło to spora liczba internautów była jej przeciwna. W komentarzach możemy przeczytać m.in. takie słowa:

Paranoja, Polska jest piękna i żyje się coraz lepiej. Świat jest otwarty, proszę wyemigrować – napisała jedna z internautek.

fot. Instagram @kasiawarnke

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI