Choć Majdanów spotkało wielkie szczęście i na świat przyszła ich wyczekane wspólnie dziecko – syn Henryk, który urodził się 10 czerwca gwiazda ani myśli zwolnić tempa i zaangażowała się w prowadzenie kolejnego sezonu topowego programu macierzystej stacji TVN, „Projekt Lady”. Z tego powodu przeniosła się wraz z całą rodziną do pałacu w Rozalinie, gdzie kręcone są kolejne odcinki show. Produkcja programu zadbała, by świeżo upieczona mama nie była narażona na możliwość zarażenia się koronawirusem i w spokoju spełniała obowiązki zawodowe, wynikające z kontraktu.

Fanki celebrytki zwróciły jednak uwagę na pewien niezwykle istotny szczegół, a pod zdjęciem na Instagramie posypały się komentarze. O co chodzi?

Małgorzata Rozenek-Majdan, choć miesiąc temu urodziła trzecie dziecko, syna Henryka postanowiła nie brać urlopu i zaangażowała się w prowadzenie kolejnego sezonu „Projekt Lady”. Fani przyłapały ją na czymś, pod postem na Instagramie morze komentarzy.

Gwiazda zdążyła już opublikować na Instagramie cały szereg zdjęć z planu „Projektu Lady” informując, że nie zamierza korzystać zbyt długo z urlopu macierzyńskiego i wraca do pracy dla stacji TVN.

- Kolejny dzień na planie @projekt.lady.tvn, uwielbiam ten program. Codziennie mam przyjemność oddawać się w profesjonalne ręce mojego beauty teamu. Pracujemy ze sobą od lat, to jeszcze świetnie się przy tym bawimy. Żyć nie umierać – napisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciem na Instagramie.

Fanki przypatrzyły się jednak dobrze tej fotografii i dostrzegły, że usta Małgorzaty Rozenek-Majdan są wyjątkowo mocno powiększone. Z tego powodu narodziła się lista komentarzy z pytaniem, czy gwiazda powiększała usta kwasem hialuronowym. Celebrytka nie zdecydowała się na ten moment na skomentowanie tych rewelacji.

for. Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DAŁA W KOŚĆ WŁAŚCICIELOWI RESTAURACJI. AKTORKA POKAZAŁA, CO POTRAFI, NAGRANIE TRAFIŁO DO INTERNETU

Przypomnij sobie: BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA CEREMONIA SZYKUJE SIĘ U MAJDANÓW. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDRADZA SZCZEGÓŁY, MAŁY HENIO GWIAZDĄ WIECZORU