Były mąż Marty Kaczyńskiej raczej rzadko ostatnio wypowiadał się publicznie, choć nie stroni od komentowania życia społecznego i politycznego w Internecie. Dubieniecki jest dość pilnym obserwatorem, lecz w ostatnich tygodniach na Twitterze nie było o nim wiele słychać.

Zrobił jednak wyjątek, gdy komentował odpowiedź pod zdjęciem żony Szymona Hołowni. Postanowił zamilknąć na jakiś czas, jednak coś tak bardzo go zezłościło, że musiał o tym opowiedzieć. – To jest jakiś zwykły skandal – grzmi w sieci prawnik. O co poszło?

Marcin Dubieniecki milczał od dłuższego czasu, a jego ostatni post na Twitterze został opublikowany przed wyborami prezydenckimi. Były mąż Marty Kaczyńskiej wypowiedział się w mocny sposób, chodzi o zwierzęta. Grzmi: to skandal!

Były mąż Marty Kaczyńskiej w mocnych słowach na Twitterze. Poszło o zwierzęta!

W nowym wpisie Marcin Dubieniecki komentuje najnowszy wyrok w sprawie znęcania się nad zwierzętami. Mocno oberwało się systemowi sądownictwa w Polsce, jak donosi „Super Express”.

- Należałoby się zastanowić czy taki sędzia w ogóle powinien wykonywać zawód sędziego. To jest jakiś zwykły skandal. Co ten człowiek wydając takie orzeczenie miał w głowie. Takie wyroki należą do oceny społecznej dlatego powinny być głośno komentowane i napiętnowane – napisał wzburzony Marcin Dubieniecki.

Co było tego powodem? Chodzi o niedawny wyrok Sądu Rejonowego w Kwidzynie, który skazał 20-letniego mężczyznę znęcającego się nad kotem i bijącego do metalową rurką na rok prac społecznych w wymiarze 40 godzin miesięcznie i dwuletni zakaz posiadania zwierząt.

Sprawę skomentował również Leszek Miller, który nazwał wyrok „hańbiącym”.

Jak informował portal "Życie": ZASKAKUJĄCE ODKRYCIE W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. CZEKAŁO NA ODNALEZIENIE DEKADY. CO JEST W WIADOMOŚCI SPRZED LAT

Przypomnij sobie: JAKIE SĄ ULUBIONE SMAKI KANDYDATÓW NA PREZYDENTA? KULINARNE GUSTA ANDRZEJA DUDY I RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO KOMPLETNIE SIĘ RÓŻNIĄ

Portal "Życie" pisał również: JEDNE Z BANKÓW OSTRZEGŁ KLIENTÓW PRZED INSTALACJĄ FAŁSZYWYCH APLIKACJI. MOGĄ WYSSAĆ Z NASZEGO KONTA WSZYSTKIE ŚRODKI