Pechowa wyprawa do restauracji miała miejsce w trakcie wyprawy do jednego z uroczych miejsc w Polsce. W trakcie wycieczki, aktorka postanowiła stołować się w jednej z restauracji serwującej świeże ryby. Anna Mucha była zadowolona z podanych dań, ale gdy dostała sałatkę to dosłownie zalała ją krew. Postanowiła powiedzieć właścicielowi, co myśli o takiej polityce lokalu. Wszystko trafiło na Instastories aktorki!

Aktorka znana jest z tego, że mówi, co myśli i nie boi się konsekwencji swoich często kontrowersyjnych działań. O niezłomnej postawie Anny Muchy, która zwykła walczyć o swoje przekonał się ostatnio właściciel jednej z restauracji. Dała mu w kość, ale w słusznej sprawie.

Anna Mucha wściekła na właściciela restauracji, w której zjadła obiad. Nie mogła uwierzyć w to, co widzi, zarzewiem konfliktu sałatka!

Anna Mucha postanowiła skorzystać z możliwości wyjazdu i wybrania się na krótki urlop. Gdy jadła posiłek w restauracji mocno zdenerwował ją jeden fakt. Postanowiła dosadnie porozmawiać z właścicielem lokalu. Co z tego wyniknęło?

Ryba, podana aktorce bardzo smakowała aktorce, a urokliwe otoczenie restauracji wprawiło ją w dobry nastrój. Wszystko skończyłoby się dobrze, gdyby nie jedna sytuacja. Gdy kelner podał aktorce sałatkę w plastikowym talerzu nie wytrzymała!

- Jem go na aluminiowej tacce, plastikowymi sztućcami, z plastikowym kubkiem... I nawet kur**, surówkę mi podali w plastiku!" – zdenerwowała się aktorka, pokazująca sytuację na Instastories na Instagramie, cytowana przez Pomponik.pl

Aktorka postanowiła nie puścić tego płazem i ruszyła do właściciela lokalu.

Na Instastories w trakcie dyskusji mogliśmy usłyszeć, że aktorka „nie używa tego g***a, a w odpowiedzi właściciel stwierdził, że chętnie nie kupowałby plastikowych sztućców i opakowań, gdyby nie wysokie koszty utrzymania lokalu. Aktorka nagrywająca wszystko na Instastories poprosiła fanów, by podesłali jej linki do sklepów z ekologicznymi, jednorazowymi opakowaniami i sztućcami w dobrej cenie.

fot. YouTube @taannamucha

Jak informował portal "Życie”: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE MA JEDNEJ RĘKI? NIESAMOWITĄ TAJEMNICĘ MONARCHINI WYZNAŁA JEJ CÓRKA, KSIĘŻNICZKA ANNA

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA