W Internecie znalazły się jednak zdjęcia miejsca zamieszkania prezenterki TVN. Nutka zazdrości może pojawić się u wielu fanów gwiazdy stacji.

Do tej pory Kinga Rusin raczej stroniła od dzielenia się ze światem swoim życiem prywatnym. Niechętnie opowiada o swoim obecnym związku czy relacjach z byłym mężem, Tomaszem Lisem, uznając, że jedną z najważniejszych wartości w branży mediów jest skuteczne oddzielanie życia zawodowego i prywatnego, a także ochrona swojej prywatności przed wścibskimi fotoreporterami.

Nigdy także nie zdecydowała się zaprosić kamer do swojego domu, jak zrobiło to wiele jej koleżanek po fachu, np. Katarzyna Dowbor, czy gwiazd ekranu, telewizji czy muzyki. Jednak do sieci trafiły nietypowe jak na Kingę Rusin fotografie. Możemy naocznie przekonać się, jak mieszka gwiazda „Dzień Dobry TVN”! Gustowne wnętrza?

Nikt nie wiedział tego do tej pory, jednak wnętrza domu Kingi Rusin naprawdę mogą zachwycić niejednego.

Kinga Rusin pokazała, jak mieszka! To naprawdę ciekawe wnętrza!

Na Instagramie Kingi Rusin znalazły się zdjęcia dokumentujące wystrój jej mieszkania. Choć gwiazda TVN raczej stroni od pokazywania swojego domu to mogliśmy zobaczyć choć część skrywanej od dawna tajemnicy. Widać, że prezenterka lubi luksus, a dom urządzony jest w stylu glamour, jednak nie można odebrać mu przytulności. Wszystko zostało dopracowane, a wystrój jest niczym z katalogu.

Mieszkanie utrzymane jest w biało-czarnej kolorystyce, znajduje się na Mokotowie, a sama zainteresowana podkreśla, że lubi minimalizm. Sercem domu jest biblioteka, a także łązienka z przeszkloną ścianą i wielką wanną.

fot. Instagram @kingarusin

Jak informował portal "Życie”: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

Przypomnij sobie: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA POKAZAŁA SWÓJ DOM, TERAZ ZNALAZŁA SIĘ W OGNIU KRYTYKI. CO OBURZYŁO INTERNAUTÓW