Pozostaje tylko cierpliwie czekać na pozytywne rozwiązanie sprawy. Akurat w tym przypadku Zenek Martyniuk nie ma żadnego ruchu, gdyż okoliczności nie zależą od niego. Jak w nowej sytuacji poradzi sobie lider grupy Akcent? Nie on jeden przechodzi przez trudny kres, gdyż załamała się cała branża muzyczna, a szczególnie mocno odczuwają to gwiazdy disco polo. O co chodzi? Ze sprawą ma związek epidemia koronawirusa!

Zdecydowanie nie jest to dobry czas dla gwiazdora disco polo. Ten rok Zenek Martyniuk będzie musiał najpewniej spisać na straty. Najpierw afera związana z jego synem, a teraz to. Czy lider Akcentu wytrzyma stres i presję?

Zenek Martyniuk w pułapce! Nie ma ruchu, jaka będzie kondycja finansowa króla disco polo po tegorocznych wakacjach?

Mowa niestety o sytuacji epidemicznej w Polsce i o tym, że polskie władze wciąż nie zezwoliły na organizację imprez masowych, koncertów plenerowych i wszelkich wydarzeń o charakterze rozrywkowym z obawy przed nagłym wzrostem zakażeń koronawirusem.

Artyści ruszyli już z projektem OK – Otwieramy Koncerty, jednak do tej pory masowo nie włączyły się w nią gwiazdy disco polo. A to właśnie one najmocniej ucierpią finansowo, jeśli w te wakacje nie będzie można występować dla masowej publiczności.

Ten problem dotknął również Zenka Martyniuka, który dopiero niedawno przyznał w rozmowie z „Super Expressem”, cytowanym przez Pikio.pl, że epidemia ma wpływ na stan jego finansów. Gwiazdor nie ma jednak na to wpływu i pozostaje mu cierpliwie czekać. Okazuje się, że król disco polo może stracić do końca roku nawet 7,5 miliona złotych, jeśli koncerty nie zostaną przywrócone.

- Pogodziłem się z sytuacją. Pieniądze są ważne, ale to nie wszystko. W końcu mam czas, żeby pomieszkać we własnym domu i cieszyć się z małych rzeczy. Koszę trawę, sadzę z żoną kwiaty - mówił Zenek Martyniuk dla "SE", cytowany przez Pikio.pl.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": ZAPADŁ WYROK W SPRAWIE JAROSŁAWA BIENIUKA. BYŁY PIŁKARZ NIE MÓGŁ SIĘ SPODZIEWAĆ TAKIEGO OBROTU SPRAW

Przypomnij sobie: „STYL NASZEJ PIERWSZEJ DAMY NAWET KOŁO MODY NIE LEŻY”. SPECJALISTA DS. MODY I WIZERUNKU MOCNO OCENIA STYL AGATY DUDY

Portal "Życie" pisał również: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ