W sprawie postanowił wypowiedzieć się znany dziennikarz zajmujący się modą, który prowadzi również bloga o tej tematyce. Zdecydował się ocenić, czy Agata Duda naprawdę prezentuje się tak dobrze, jak przedstawiono to w materiale „Wiadomości” TVP. Nie zostawił suchej nitki na Pierwszej Damie, a o jego wypowiedzi jest głośno w całym Internecie. Co takiego powiedział?

Afera wokół stylu Agaty Dudy nie milknie. Tym razem, swoje trzy grosze w sprawie postanowił dorzucić Michał Zaczyński. Specjalista od mody wypalił wprost – sposób ubierania się Agaty Dudy i jej wizerunek jest zbyt zachowawczy i mierny.

Nie cichną echa wokół fikcyjnego amerykańskiego projektanta mody, który miał w samych superlatywach ocenić styl Agaty Dudy. Słowa Christiana Paula zacytowały „Wiadomości” TVP, w sieci burza. Teraz w temacie wypowiada się prawdziwy ekspert. Mocna opinia!

fot. Instagram @pierwszadama_akd

Michał Zaczyński mocno o Agacie Dudzie i jej stylu! Miał odwagę użyć naprawdę mocnych słów!

Kim jest Michał Zaczyński? Trzeba przyznać, że dorobek w branży ma naprawdę imponujący, a z jego zdaniem liczy się cała branża modowa w Polsce. Dziennikarz i bloger pracował m.in. dla „Vogue”, „Fashion Magazin” czy „Unpolished”. On również dołączył do licznych krytyków stylu Agaty Dudy, których przez ostatnie lata zebrało się naprawdę wielu. Jego zdaniem, jest nudno, poprawnie, wręcz urzędniczo. Agacie Dudzie ma brakować polotu i fantazji, co wiąże się z odwagą w dobieraniu garderoby.

- Styl naszej pierwszej damy nawet koło mody nie leży – powiedział Michał Zaczyński w rozmowie z "Faktem". Jej stroje są nieciekawe. To tylko eleganckie kostiumy, garsonki jak dla urzędniczki – ocenia Michał Zaczyński, cytowany przez Radio Zet.

fot. Instagram @pierwszadama_akd

Jak informował portal "Życie": WZRUSZAJĄCE SŁOWA MARKA KONDRATA OD DWULETNIEJ CÓRECZCE. AKTOR ZDECYDOWAŁ SIĘ ZDRADZIĆ PRAWDĘ, FANOM ŁZY STANĘŁY W OCZACH

Przypomnij sobie: BYŁA PIERWSZA DAMA ZADAŁA SZYKU NA WYBORACH PREZYDENCKICH. MILIONY POLEK UWIELBIAJĄ JEJ STYL, JOLANTA KWAŚNIEWSKA NIE WYDAJE JEDNAK FORTUNY NA UBRANIA

Portal "Życie" pisał również: ZDUMIEWAJĄCA SYTUACJA GWIAZDY SERIALU „NA DOBRE I NA ZŁE”. RODZINA AKTORA ZOSTAŁA BEZ GOSPODARSTWA, JEST APEL O POMOC