Dla wielu Polek w średnim wieku, pamiętających doskonale dziesięcioletnią prezydenturą Aleksandra Kwaśniewskiego, jego żona i Pierwsza Dama Jolanta Kwaśniewska jest wciąż niedoścignionym wzorem stylu, klasy, szyku i umiejętności interesującego doboru stroju do okazji – bez przesadnej, pompatycznej elegancji, ale i bez zupełnie causalowego stylu.

Jolanta Kwaśniewska zdecydowanie potrafi wyważyć te dwie rzeczy i prezentuje prawdziwą miejską elegancję, ale z fantazyjnym twistem. Spora część kobiet w Polsce wzoruje się na sposobie ubierania Jolanty Kwaśniewskiej, a nawet kopiuje jeden do jednego jej stylizacje. „Fakt” postanowił sprawdzić, czy uda się odtworzyć stylizację Jolanty Kwaśniewskiej za nieduże pieniądze. Ile trzeba wydać, by ubrać się podobnie, co była prezydentowa na wybory prezydenckie w niedzielę 28 czerwca?

Choć Pierwszą Damą nie jest już od piętnastu lat to Jolanta Kwaśniewska do dziś uważana jest za prawdziwą ikonę stylu, której stylizacje Polki chętnie kopiują. Była prezydentowa pojawiła się w niedzielę w lokalu wyborczym w naprawdę ciekawym stroju.

Jolanta Kwaśniewska powaliła stylizacją na wyborach prezydenckich. Ile trzeba wydać, by wyglądać podobnie?

„Fakt” to policzył. Okazuje się przy okazji, że Jolanta Kwaśniewska lubi lkupować ubrania, które można założyć w różnych zestawieniach wielokrotnie, a kluczem do jej wizerunku sa interesujące dodatki – biżuteria, torebki, czy ciekawe buty. Modne akcesoria można kupić w większości sieciówek, a z pewnością ubarwią one strój.

Zgodnie z oceną stylistki gwiazd Ewa Rubasińskiej-Ianiro:

- Wybrała jedną rzecz wyjątkowo modną w tym sezonie, czyli koszulę, by pokazać, że jest na czasie. Warto to podejrzeć, by nie wyrzucać pieniędzy w błoto na niepotrzebne setne kreacje, a pracować dodatkami – powiedziała „Faktowi”.

Według wyliczeń gazety, podobną koszule w kwiaty można nabyć już za 200 złotych, klasyczne czarne rurki za niecałe 100 złotych, szpilki i torebki w kolorze pomarańczy odpowiednio za 80 i 50 złotych. „Fakt” dobrał do tego okulary przeciwsłoneczne za 400 złotych, klasyczny srebrny zegarek za 320 złotych i duże złote kolczyki za 100 złotych.

źródło: Fakt.pl

Jak informował portal "Życie": TRUDNO UWIERZYĆ, JAK BARDZO ZMIENIŁA SIĘ AGATA DUDA OD 2015 ROKU. PIERWSZA DAMA JEST NIE DO POZNANIA, TAK WYGLĄDAŁA 5 LAT TEMU

Przypomnij sobie: AGNIESZKA RADWAŃSKA NARESZCIE ZDRADZIŁA PŁEĆ DZIECKA. WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ PODCZAS WYSTAWNEGO BABY SHOWER, TŁUMY ZNANYCH OSÓB NA IMPREZIE

Portal "Życie" pisał również: PARA ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” CHWALI SIĘ KOLEJNĄ CIĄŻĄ. ANITA WYRAZIŁA ZDUMIEWAJĄCĄ OPINIĘ, Z KTÓRA KOMPLETNIE NIE ZGADZAJĄ SIĘ INTERNAUTKI