Na tę informację od miesięcy czekali wierni fani tenisistki, którzy tym razem nie kibicują jej już na korcie, a temu, by rozwiązanie przebiegło bez komplikacji, a mama i maleństwo byli cali i zdrowi. Ten najważniejszy „mecz” jeszcze przed Agnieszką Radwańską, a z okazji rychłych narodzin pierworodnego dziecka sportsmenki i jej męża, Dawida Celta Radwańska postanowiła – wzorem amerykańskich gwiazd – zorganizować coraz modniejszy w Polsce baby shower.

Do tej pory stroniąca od mediów i opowiadania o swoim życiu prywatnym tenisistka zrobiła wyjątek i zdjęciami z luksusowego przyjęcia pochwaliła się w sieci. Wśród gości tłum znanych przyjaciół i znajomych Radwańskiej!

Na modnym od kilku lat w Polsce baby shower zorganizowanym przez ciężarną Agnieszkę Radwańską pojawiły się tłumy gwiazd zaprzyjaźnionych z emerytowaną tenisistką. Na luksusowym przyjęciu okazało się, jakiej płci będzie pierwsze dziecko Radwańskiej i jej męża!

fot. Instagram

Agnieszka Radwańska zdradziła płeć swojego nienarodzonego dziecka! Na tę informację czekały tysiące fanów sportsmenki

Agnieszka Radwańska postanowiła odejść ze sportu i zakończyć karierę w 2018 roku, by móc poświęcić się życiu rodzinnemu i spełnić swoje marzenie – zostać mamą. Po drodze zdążyła wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami” i założyć konto na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna.

Jak mówi portal Pudelek.pl, tenisistka dzielnie zdaje relacje ze swojego samopoczucia w ciąży, a ostatnio wyprawiła baby shower, na którym poinformowała, że spodziewa się chłopca! Synek sportsmenki przyjdzie na świat już wkrótce. Kto pojawił się na przyjęciu? To m.in. Joanna Sakowicz-Kostecka, Paula Kania, Klaudia Jans-Ignacik oraz Alicja Rosolska. Pojawiła się też Małgorzata Socha.

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ