Michał Wiśniewski słynie z dość lekkiego podejścia do instytucji małżeństwa i nikogo już nie dziwi, że artysta żenił się już pięć razy. Jest również ojcem czwórki dzieci, w tym trzech córek Vivienne, Etiennette (z Anią Świątczak), Fabienne, a także jedynego syna – pierworodnego Xaviera, który przyszedł na świat ze związku z Martą „Mandaryną” Wiśniewską.

Najstarszy syn Michał Wiśniewskiego obchodził w środę swoją 18-stkę! Wejście w dorosłość świętował w dość skromnych warunkach, jednak, jak na sytuację epidemii to i tak huczna impreza. W swoim domu postanowiła zorganizować ją mama Xaviera, Mandaryna.

fot. Instagram

Podczas imprezy rodzinnej nie mogło zabraknąć – oprócz szacownego solenizanta – ojciec, czyli Michał Wiśniewski. Nie przyszedł jednak sam, a ze świeżo poślubioną piątą żoną, „tajemniczą Polą”.

Sami gubimy się w meandrach życia rodzinnego Michała Wiśniewskiego, jednak jego syn właśnie skończył 18 lat. Na hucznej, jak na warunki epidemii imprezie bawiła się Marta Wiśniewska i obecna żona Michała. Patchworkowa rodzina jednak się sprawdza?

Syn Michała Wiśniewskiego obchodził osiemnasta urodziny. Imprezę zorganizowała Mandaryna!

W takich okolicznościach miała miejsce dość kuriozalna sytuacja – druga żona Wiśniewskiego, czyli Mandaryna wznosiła toast za zdrowie syna z piątą żoną swojego byłego męża. Scenę na zdjęciu uchwyciła sama Fabienne – pierwsza córka Wiśniewskiego z drugiego małżeństwa.

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: MINĘŁY DOKŁADNIE DWIE DEKADY, ODKĄD LIDERA CHŁOPCÓW Z PLACU BRONI NIE MA JUŻ Z NAMI. ZDARZENIE Z UDZIAŁEM BOGDANA ŁYSZKIEWICZA PAMIĘTA SIĘ DO DZIŚ

Przypomnij sobie: ZACHOWANIE MĘŻA BARBARY KURDEJ-SZATAN TOTALNIE ZDUMIAŁO OBSERWATORÓW. NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, RAFAŁ SZATAN SKORY DO WIELKICH GESTÓW

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ