Choć formuła programu „Rolnik szuka żony” jest dziwna i nie wszyscy uważają ją za moralnie do przyjęcia to producentom programu udało się do tej pory wyswatać cztery pary, które zdecydowały się utrzymać związek małżeński, który zawarły na antenie. Wśród nich są właśnie Anita i Adrian, czyli uczestnicy trzeciej edycji programu.

Para stworzyła szczęśliwe małżeństwo, a od roku są rodzicami syna Jerzego. Dziś Anita spodziewa się drugiego dziecka i wiadomo, że będzie to dziewczynka. Małżonkowie zdecydowali się wziąć udział w ciążowej sesji zdjęciowej. Widać, że nie mogą doczekać się przyjścia na świat maleństwa.

- Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć kruszynkę, poznać jej temperament, zobaczyć, do kogo będzie podobna, czy będzie mieć zachowania takie jak jej braciszek, czy raczej zupełnie inne – napisała na Instagramie tancerka.

Para ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” chwali się kolejną ciążą. Anita wyraziła zdumiewającą opinię, z która kompletnie nie zgadzają się internautki

Anita pochwaliła się również tym, że ekspresowo dochodzi do formy po ciąży. Stwierdziła, że miała dużą motywację, by dojść do stanu sprzed odmiennego stanu.

- Nie zgadzam się z tym, że jeżeli wszystko przebiega dobrze, to ciąża jest wymówką, by o siebie nie dbać. Jak moje dziecko szło spać, ja wychodziłam na siłownię chociaż na 20, 30, 40 minut, ale zawsze to ruch – przekonywała w komentarzu Anita.

Internautki, choć częściowo się z nią zgodziły, to wiele z nich nie poparło jej słów. W serwisie Pudelek.pl, wiele kobiet stwierdziło, że nie zawsze jest to takie proste, szczególnie, jeśli w ciąży wystąpiły komplikacje i choroby, np. skrócenie szyjki macicy czy cukrzyca ciążowa. Wiele osób dogryzło również Anicie, że gdyby miała normalną pracę i tyle obowiązków, co zwyczajne kobiety to nie miałaby czasu ani możliwości na wyjście na siłownię. Trafne komentarze?

fot. Instagram

Jak informował portal „Życie”: DOMINIKA TAJNER ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ZAKAŻONEGO ADAMA MAŁYSZA. CÓRKA SZEFA PZN STAJE PO STRONIE ORŁA Z WISŁY

Przypomnij sobie: PIERWORODNY SYN MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO WSZEDŁ W DOROSŁOŚĆ. NA „OSIEMNASTCE” CHŁOPAKA BAWIŁY SIĘ DRUGA I PIĄTA ŻONA LIDER ICH TROJE

Portal „Życie” pisał również: NIE DO UWIERZENIA, ILE LAT MINĘŁO OD ŚLUBU PIOTRA I AGATY RUBIKÓW. CHOĆ NIKT NIE WRÓŻYŁ IM DŁUGIEGO ZWIĄZKU TO ŚWIĘTUJĄ KOLEJNĄ ROCZNICĘ