Człowiek ani się obejrzał, a pięć lat od czasu poprzednich wyborów prezydenckich, w których pierwszą kadencję prezydentury wygrał Andrzej Duda minęły bezpowrotnie. Wiele przez ten czas się zmieniło i mowa nie tylko o układzie sił politycznych, powstawaniu nowych partii, zmianie na stanowisku premiera, ale doszło do radykalnych zmian również w wizerunku i wyglądzie czołowych polskich postaci sceny politycznej.

„Super Express” postanowił sprawdzić, jak zmieniły się najbardziej rozpoznawalne dziś osoby w państwie. Wśród nich przoduje Agata Kornhauser-Duda, która mimo blond włosów zmieniła się nie do poznania!

Maj 2015 roku był szczególnie udany dla Agaty Dudy, która stała się Pierwszą Damą po zwycięstwie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Od tego czasu minęło 5 lat i żona prezydenta wygląda zupełnie inaczej. Tak zmienili się politycy przez ten czas!

fot. YouTube @Prezydent.pl

Tak zmieniła się Pierwsza Dama po 5 latach od ostatnich wyborów prezydenckich!

W maju 2015 roku Polska była również świadkiem dwóch tur wyborów prezydenckich, jednak wówczas to Andrzej Duda był kandydatem walczącym o pierwszą kadencję na stanowisku prezydenta ze starającym o reelekcję Bronisławem Komorowskim. Urzędujący dziś prezydent z ramienia PiS wygrał obie tury głosowania, a w wysiłkach o głosy wyborców dzielnie wspierała męża Agata Duda.

Tak, jak w niedzielę 28 czerwca tego roku przyszła do lokalu wyborczego z mężem. Nasza Pierwsza Dama zmieniła się mocno, choć wciąż wierna jest blond włosom i eleganckim strojom. Prezydent natomiast zmężniał i przybrał odrobinę. „Super Express” upatruje wpływu na wagę Andrzeja Dudy w rzuceniu nałogu nikotynowego.

fot. YouTube @Andrzej Duda

fot. YouTube @Prezydent.pl

Portal „Życie” pisał również: MAŁGOSIA ROZENEK-MAJDAN W ROMANTYCZNEJ SCENERII Z HENIEM. ZAPOWIADA POMOC WSZYSTKIM KOBIETOM, KTÓRE BĘDĄ TEGO POTRZEBOWAĆ. O CZYM MOWA

Przypomnij sobie: ŻONY PREMIERÓW POLSKI. KREATORKI MODY PORÓWNAŁY NIEDZIELNE WIZERUNKI PAŃ TUSK I MORAWIECKIEJ. ICH WNIOSKI ZACIEKAWIŁY MEDIA

Portal „Życie” informował: NIEBEZPIECZNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE W POLSCE. POWÓDŹ SPOWODOWAŁA POTĘŻNE STRATY. MIESZKAŃCY JEDNEJ Z MIEJSCOWOŚCI MUSIELI UCIEKAĆ, BY PRZEŻYĆ