Jak podaje "Fakt", znana w świecie mody stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro dokonała przeglądu wyborczych stylizacji pani Iwony Morawieckiej i Małgorzaty Tusk. Jak stwierdziła stylistka gwiazd, paniom udało się nie przyćmić mężów, a jednocześnie być "ozdobą" u boku.

Stylistka dokonała przeglądu garderoby żon premierów

Jak się okazuje, inicjatorem całej tej oceny był Fakt, który zwrócił się do stylistki gwiazd Ewy Rubasińskiej-Ianiro o dokonanie oceny stylizacji pań Morawieckiej i Tusk. Czy jej ostateczna ocena może zaskoczyć?

Małgorzata Tusk zebrała sporo komplementów od stylistki

Fakt

Małgorztata Tusk przyszła w sukience w biało-czarne paski. To obecnie silny modowy trend. Taka sukienka, kiedy ma pionowe pasy, zawsze świetnie podkreśla sylwetkę i wydłuża nogi. Widać, że kreacja ma taką nutkę nowoczesności, bo wpisuje się w aktualne trendy. Do tego delikatne dodatki, które podkreślają, że stylizacja jest na oficjalną okazję, ale z takim modowym sznytem. To niewymuszona elegancja. Pani Małgorzata puszcza oko do fashionistek swoją kreacją

Iwonie Morawieckiej "dostało się" za buty

Fakt

Morawiecka poszła w mocną klasykę. Do stroju jednak nie pasują buty, które bardzo skracają i pogrubiają nogi. Są wybitnie nieciekawe. Rozumiem, że pani Iwona postawiła na wygodę, ale po co tak kombinować. Te buty po prostu zaburzyły proporcje. Pani Iwona o wiele lepiej wyglądałaby w cielistych lub czarnych balerinach. Natomiast sama sukienka jest bardzo dobrze dobrana do sylwetki. Jest podkreślona talia, a na ramionach bufki, które są bardzo modne w tym roku. W sklepach można znaleźć wiele sukienek o takim kroju.

Ocena końcowa skłania się ku zwycięstwu żony Donalda Tuska, ze względu na źle zdaniem stylistki dobrane buty pani Morawieckiej.

Moim zdaniem z większym smakiem i wyczuciem ubrała się pani Tusk, ale gdyby pani Morawiecka postawiła na lżejsze buty, wyglądałaby równie dobrze.

Jak Wy oceniacie samą panią stylistkę?

Fakt

O tym pisaliśmy: Nadchodzi okres wakacyjnych wyjazdów. Czy możemy się spodziewać wzrostu zakażeń

Zerknij: Polskie lasy zostały opanowane przez "latające kleszcze". Jak się przed nimi chronić