Małgorzata Rozenek to jedna z bardziej popularnych gwiazd polskiej telewizji. Choć ma wielu fanów, wśród osób, które obserwują jej poczynania, znajdą się także złośliwcy.

Gwiazda publicznie przyznawała, że przez długi czas ona i Radosław Majdan starali się o dziecko, byli już bliscy poddania się. Próbowali także in vitro. Ich próby w końcu zakończyły się powodzeniem.

Małgosia Rozenek-Majdan urodziła zdrowego synka, Henryka, 10 czerwca.

Małgorzata Rozenek-Majdan w letniej scenerii z synkiem

Małgosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan zostali rodzicami niespełna 3 tygodnie temu i dalej nie mogą nacieszyć się swoim szczęściem. Para z chęcią pokazuje synka, Henia, oraz urocze ujęcia z domu i ogródka. Gwiazda postanowiła wrócić już do pracy, jednak znajduje czas na rodzinny relaks i opiekę nad noworodkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

Teraz pokazała na swoim Instagramie zdjęcia z ogródka. W odpoczynku towarzyszą jej ukochane psy i oczywiście mały Henio. Zapowiada także, że zabiera się do pracy – nie tylko na planie „Projekt Lady”.

„Każdego dnia budząc się i zasypiając, dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza.”

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

„Wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być... dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie, ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie.”

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

„Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody (…) Od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami, bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie, bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem, zatem DZIAŁAMY‼” – pisze gwiazda.

Przypomnij sobie o… NAWYKI, KTÓRE SZKODZĄ NASZYM STOPOM. JAK PRAWIDŁOWO O NIE DBAĆ

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RODZINA APELUJE O POMOC. TRWA ZBIÓRKA NA RZECZ ŻOŁNIERZA, KTÓRY STRACIŁ SPRAWNOŚĆ W ZDARZENIU NA DRODZE

Portal Życie pisał również o… WYMYŚLONO ŁÓŻKO DLA RODZĄCYCH W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA. POŁOŻNA ALARMUJE, TO NIELUDZKIE