Marcin z Gorzyc był zawodowym żołnierzem, pasjonatem wspinaczki górskiej i jazdy na motocyklu. Po wypadku jednak stracił sprawność, która w jego zawodzie liczy się najbardziej.

Wypadek zmienił jego życie

Na początku maja tego roku mężczyzna wybrał się na przejażdżkę motocyklową. Niestety wjechał w niego samochód osobowy, którego kierowca wymusił pierwszeństwo.

„Na skutek wypadku mąż doznał licznych stłuczeń głowy i urazu rdzenia kręgowego. Połamane żebra przebiły płuco. Jego stan był bardzo ciężki. Nie zdawałam sobie jednak sprawy jak bardzo...” – mówi żona Marcina.

Żołnierz trafił na oddział intensywnej terapii. Po miesiącu wiadomo też już, że konieczna jest rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Ta niestety sporo kosztuje.

fot. siepomaga.pl

Zbiórka na siepomaga.pl

Rodzina prosi o pomoc i wsparcie finansowe poprzez zbiórkę na stronie siepomaga.pl. Dotychczas 640 osób wpłaciło łącznie prawie 49 tys. złotych. Brakuje jeszcze niewiele ponad 31 tysięcy.

Zbiórka trwa jeszcze do dwa miesiące. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.siepomaga.pl/marcin-starostka?fbclid=IwAR172jpSWem-B4fnFjMFsNdvrOpZw2qkhWdroEjnhBnVW3pNgNESBnafc5w

Przypomnij sobie o: Nowe zakażenia koronawirusem w województwie. Niepokojące dane z sanepidu w Krakowie

Jak informował portal Życie: Małopolska: trwa zliczanie głosów. Wiadomo już jednak jak głosowali mieszkańcy województwa we wczorajszych wyborach prezydenckich

Portal Życie Kraków pisał również o: Początek wakacji zainaugurowany na Bagrach licznymi mandatami. Za co karali strażnicy miejscy