Marek Kondrat nigdy nie lubił mówić o swoich życiu prywatnym, uznając, że wpuszczanie mediów do własnego domu nigdy nie służy niczemu dobremu. Wiadomo, że aktor jest ojcem dwóch dorosłych już synów, a dwa lata temu doczekał się narodzin pierwszej córki ze związku z 32-letnią Antoniną Turnau, która jest córką uwielbianego w Polsce muzyka Grzegorza Turnaua. Dziś wybitny polski aktor zdecydował się powiedzieć mocnych słów o dwuletniej córce. Jak w roli dojrzałego taty odnajduje się Marek Kondrat i jak narodziny córki zmieniły jego życie? Słowa aktora poruszyły wielu jego wielbicieli!

Choć Marek Kondrat jest ojcem dwóch dorosłych synów to wielką sensację wywołały w 2018 roku narodziny jego córeczki Helenki. Wybitny polski aktor zdecydował się opowiedzieć o życiu z maleńką dziewczynką. Prawda jest wzruszająca, wielbicielom odebrało mowę!

Marek Kondrat o byciu ojcem w dojrzałym wieku. To, co powiedział o dwuletniej córce Helence jest naprawdę wzruszające!

Nie da się ukryć, że związek Marka Kondrata z młodszą aż o 38 lat Antoniną Turnau był w Polsce ogromnym szokiem, a para nie mogła się opędzić nie tylko od fotoreporterów, ale i negatywnych komentarzy. Nie poddali się jednak i postanowili uciec przed krytyką do Francji, gdzie od 2018 roku wychowują wspólnie córeczkę Helenkę. Płeć dziecka długo pozostawała tajemnicą, dopóki o roli dziadka wypowiedział się Grzegorz Turnau w jednym z wywiadów.

Ostatnio kilka słów o ukochanej córce zdecydował się powiedzieć sam Marek Kondrat. Jego słowa są przejmujące. Widać, że aktor żałuje, iż nie był tak świadomym i obecnym w życiu synów tatą, jak dziś może być dla Helenki.

- Mam wspaniałych bliskich ludzi, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas – powiedział wprost w wywiadzie dla „Tygodnika Powszechnego” Marek Kondrat, cytowany przez Pikio.pl.

Córka aktora pochłania niemal całą jego uwagę, a on jest nią widocznie zachwycony. Sposób, w jaki o niej mówi jest rozczulający.

- Okropnie lubię, kiedy wyciąga mnie na spacer i kiedy bieży do swoich ulubionych roślinek, bo też pasyjnie lubię je oglądać. [...] Mówimy o kwiatkach, które rosną, dotykamy lawendy i rozcieramy ją w dłoni, by poczuć zapach. Jej reakcje uwielbiam po prostu – wyznaje w rozmowie.

❤️🏳️‍🌈

Posted by Marek Kondrat on Saturday, June 20, 2020

Jak informował portal "Życie": TRUDNO UWIERZYĆ, JAK BARDZO ZMIENIŁA SIĘ AGATA DUDA OD 2015 ROKU. PIERWSZA DAMA JEST NIE DO POZNANIA, TAK WYGLĄDAŁA 5 LAT TEMU

Przypomnij sobie: AGNIESZKA RADWAŃSKA NARESZCIE ZDRADZIŁA PŁEĆ DZIECKA. WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ PODCZAS WYSTAWNEGO BABY SHOWER, TŁUMY ZNANYCH OSÓB NA IMPREZIE

Portal "Życie" pisał również: PARA ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” CHWALI SIĘ KOLEJNĄ CIĄŻĄ. ANITA WYRAZIŁA ZDUMIEWAJĄCĄ OPINIĘ, Z KTÓRA KOMPLETNIE NIE ZGADZAJĄ SIĘ INTERNAUTKI