Od momentu startu Rafała Trzaskowskiego w wyborach jego żona Małgorzata Trzaskowska stała się niezwykle aktywna w Internecie, szczególnie w mediach społecznościowych. Żona prezydenta Warszawy i możliwego prezydenta Rzeczpospolitej od kilku dni, po I turze wyborów zmaga się z nieprzyjemnymi komentarzami na swoich profilach w social mediach.

Internauci nie mają litości i najczęściej wydaje im się, ze są kompletnie anonimowi. Wpisy, jakie zostawiają są często bardzo krzywdzące. Okres przed drugą turą wyborów prezydenckich staje się mocno brutalny, jeśli chodzi o słowne zaczepki!

Do II tury wyborów zostało 10 dni, trwa kampania wyborcza dwóch kandydatów. Żona Rafała Trzaskowskiego mierzy się z nienawistnymi komentarzami na Instagramie. Jak reaguje na zaczepki słowne?

Małgorzata Trzaskowska mierzy się z obraźliwymi komentarzami na Instagramie. Jak na nie reaguje?

Jak przypomina Radio Zet, 22 czerwca Małgorzata Trzaskowska postanowiła wesprzeć męża również wizerunkowo i założyła konto na Instagramie. Potencjalna przyszła Pierwsza Dama pokazuje w social mediach życie prywatne kandydata na prezydenta. Małgorzata Trzaskowska w kilka dni ma już spore grono obserwatorów – to prawie 45 tysięcy osób.

fot. Instagram @gosia.trzaskowska

Na jej profilu możemy zobaczyć m.in. zdjęcie ze ślubu, fotografie z dziećmi czy fotografie z rodzinnego archiwum. Niedawno na profilu ukazało się krótkie nagranie, w którym mówi o swojej wizji Polski po ewentualnym zwycięstwie jej męża. Wśród wielu pozytywnych komentarzy jest jednak sporo tych o negatywnym wydźwięku.

Pod fotografią, na której pokazuje wnętrze swojego domu możemy przeczytać takie komentarze jak:

- Bez PO będzie wręcz cudnie.

- Oby nie został prezydentem, bo zabierze 500 plus.

- O, widzę fajny dom, będzie gdzie przyjąć imigrantów, których tak Rafał chce - komentują internauci.

Małgorzata Trzaskowska postanowiła jednak nie dawać pożywki takim osobom i nie odpowiada na zaczepki.

fot. Instagram @gosia.trzaskowska

Jak informował portal "Życie": ZAPADŁ WYROK W SPRAWIE JAROSŁAWA BIENIUKA. BYŁY PIŁKARZ NIE MÓGŁ SIĘ SPODZIEWAĆ TAKIEGO OBROTU SPRAW

Przypomnij sobie: „STYL NASZEJ PIERWSZEJ DAMY NAWET KOŁO MODY NIE LEŻY”. SPECJALISTA DS. MODY I WIZERUNKU MOCNO OCENIA STYL AGATY DUDY

Portal "Życie" pisał również: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ