To sportowy news dnia! Jak donosi serwis sportowefakty.wp.pl, w trakcie relacji z finałowego meczu Pucharu Niemiec zdradził, że Bayern Monachium otrzymał intratną propozycję transferu Roberta Lewandowskiego do Hiszpanii. Najlepszym strzelcem Bundesligi i obecnym najmocniejszym kandydatem do otrzymania tytułu Złotej Piłki 2020 zainteresował się nikt inny jak… Real Madryt! To było spełnienie zawodowych marzeń Roberta Lewandowskiego!

Informacje o przejściu najlepszego polskiego piłkarza do innych drużyn Ligi Mistrzów pojawiają się co sezon, jednak nad tą propozycję trudno przejść obojętnie. Roberta Lewandowskiego chce „kupić” gigant z Hiszpanii!

fot. Instagram @RL9

Robert Lewandowski przejdzie do Realu Madryt? Sensacyjna propozycja transferu polskiego piłkarza do Hiszpanii!

- Z moich informacji wynika, że zupełnie niedawno Real Madryt zwrócił się do Bayernu Monachium i znów złożył ofertę za Roberta Lewandowskiego – zdradził zaskoczonych widzom Mateusz Borek w trakcie sobotniego finału Pucharu Niemiec. Był to kolejny zwycięski popis Roberta, który swoimi dwoma golami doprowadził Bawarczyków do zwycięstwa 4:2 z Bayerem 04 Leverkusen.

Okazuje się, że może do… czterech razy sztuka. „Królewscy” mieli już trzy razy składać propozycję Bayernowi kupna Lewandowskiego do stolicy Hiszpanii: w kwietniu 2016 i styczniu 2018, a wcześniej Borussii Dortmund, gdy Robert Lewandowski grał w klubie po finale Ligi Mistrzów 2012/2013.

Okazuje się również, że z racji wieku Roberta (ma 32 lata) ta oferta nie jest tak kusząca, jednak Real zaproponował za niego 50 milionów euro.

Czy Robert Lewandowski trafi do Realu Madryt? Nie! Bayern Monachium miał w ogóle nie podjąć dyskusji na ten temat, a z racji ogromnego udziału Lewandowskiego w podwójnym zwycięstwie w Niemczech, klub spodziewa się sporego sukcesu w Lidze Mistrzów.

fot. Instagram @RL9

Jak informował portal "Życie”: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

Przypomnij sobie: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA POKAZAŁA SWÓJ DOM, TERAZ ZNALAZŁA SIĘ W OGNIU KRYTYKI. CO OBURZYŁO INTERNAUTÓW