Nie da się ukryć, że królowa Elżbieta II od zawsze uchodzi za wyważoną i bardzo powściągliwą w okazywaniu emocji, co jest naturalnie dla każdego króla czy królowej, jednak właśnie dzięki temu wzbudza podziw i szacunek, a także właściwy swojej pozycji dystans.

Często również mówi się o niej, że jest wyniosła, jednak winą za to można obarczyć niekorzystne zdjęcia, które można znaleźć w sieci. Okazuje się, ze sama królowa jest niezwykle wesoła osobą, uwielbiającą dobre dowcipy. Dowodem na to ma być bożonarodzeniowa tradycja Windsorów, by wręczać sobie najśmieszniejsze, najmniej przydatne i najgłupsze prezenty, jakie można znaleźć. Królowej zdarza się łamać protokół, na straży którego strzeże.

Właśnie dlatego niesamowicie rozbawił ją prezent, który otrzymała kilka lat temu od studentów inżynierii z Australli!

Królowa Elżbieta II ma sztuczną rękę! Otrzymała ją od studentów-dowcipnisiów, doceniła gest

Jak informuje Plejada.pl, królowa o mało nie pękła ze śmiechu, gdy podczas ostatniego Bożego Narodzenia dostała od księcia Harry’ego czepek kąpielowy z napisem „Is not Life a B*tch!”. Jednak takie prezenty królowa otrzymuje częściej. O jednym z nich opowiedziała w książce „Królowa świata” córka monarchini, księżniczka Anna. O co chodzi?

Sztuczną rękę Elżbieta II dostała od australijskich studentów inżynierii. To drewniana ręka z rękawiczką na krótkim kijku! Po co królowej taki podarunek? Ani po to, by móc – siedząc w karocy lub innym pojeździe –móc machać do tłumu poddanych nie męcząc się!

Królowa miała się roześmiać, ale bardzo doceniła pomysłowość uczniów i stwierdziła, że to niesamowicie trafiony prezent. Czy wykorzystuje go na co dzień? To już jej sekret!

fot. Instagram @theroyalfamily

Jak informował portal "Życie”: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

Przypomnij sobie: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA POKAZAŁA SWÓJ DOM, TERAZ ZNALAZŁA SIĘ W OGNIU KRYTYKI. CO OBURZYŁO INTERNAUTÓW