Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek-Majdan od lat pozostaje w bliskich relacjach ze swoimi rodzicami i postanowiła po raz kolejny ich uhonorować. Miesiąc temu na świat przyszedł mały Henio, trzeci syn celebrytki i pierwsze dziecka Radka Majdana. Szczęście rodziny trwa, a Majdanowie przygotowują się do niezwykle ważnej uroczystości w życiu malca i całego rodu.

Chodzi o chrzest chłopca. Okazuje się, że zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan, jak i jej mąż, Radosław Majdan nie chcą już dłużej czekać z wyprawieniem chłopcu chrzcin i planowanie uroczystości jest już w toku. Jak zdradziła celebrytka ma to się stać już pod koniec wakacji.

- Chcą, by chrzciny ich synka odbyły się pod koniec sierpnia. Nie w Warszawie, ale u rodziców Gosi na wsi. Po wszystkim rodzina mogłaby zjeść uroczysty obiad w ich wielkim ogrodzie – mówi „Faktowi” znajomy Rozenek.

Rodzicami chrzestnymi małego Henia mają się stać rodzice Małgorzaty Rozenek-Majdan. To rodzinna tradycja – trzymali do chrztu również starszego Tadeusza i Stanisława, synów Rozenek z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

fot. Instagram @m_rozenek

Chrzest Henia Majdana już pod koniec sierpnia. Rodzina powoli planuje ceremonię

Jak przypomina „Fakt”, mały Henio przyszedł na świat 10 czerwca, a ta informacja dosłownie zelektryzowała media w całej Polsce. Rodzice postarali się, by malec miał zapewnione wszystko, co najlepsze, a sam wystrój jego pokoju miał kosztować aż 14 tysięcy złotych. Świeżo upieczona mama przekonuje, że po porodzie zostało jej jeszcze 12 nadmiarowych kilogramów do zrzucenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan przekonuje jednak, że nie patrzy na rozmiar, gdyż jest bardzo szczęśliwa.

fot. Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Życie”: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE MA JEDNEJ RĘKI? NIESAMOWITĄ TAJEMNICĘ MONARCHINI WYZNAŁA JEJ CÓRKA, KSIĘŻNICZKA ANNA

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA