Nie da się ukryć, że serial „Przyjaciółki” to jeden z największych hitów stacji Polsat. Obecny od ośmiu lat na ekranach telewizorów serial przyciąga tłumy widzów, chcących poznać kolejne perypetie czterech kobiet: Ingi Gruszewskiej, Patrycji Kochan, Zuzanny Markiewicz, Anny Strzeleckiej, a także ich rodzin i przyjaciół.

To właśnie dzięki rolom w „Przyjaciółkach” spora popularność przyszła do aktorek takich, jak Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Strużyńska. Jak się jednak okazuje, realizacja szesnastego sezonu serialu stanęła pod znakiem zapytania. Wpływ na to ma koronawirus. Jedna z gwiazd produkcji ma być nim zarażona!

Koronawirus na planie „Przyjaciółek”. Jedna z aktorek ma być zarażona groźnym wirusem

Produkcja rozpoczęła się niedawno, już po umożliwieniu ekipom powrotu na plan po złagodzeniu obostrzeń. Niestety, aktorzy zostali odesłani do domów, gdyż musieli przerwać pracę. Jak przekonuje „Fakt”, cytowany przez Pikio.pl, jedna z głównych aktorek ma być zarażona koronawirusem – przeszła badania, które dały wynik pozytywny.

W ten tej chwili nie wiadomo, która z pań ma COVID-19 i czy ktoś zdążył się od niej zarazić. Sanepid zdecydował jednak o zawieszeniu pracy na planie i wysłaniu na kwarantannę członków ekipy i obsady.

- Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan – zdradza pracownik produkcji w rozmowie z "Faktem".

Aktorzy, ani stacja nie komentują sprawy, tak samo zresztą jak podmiot odpowiedzialny za serial – wytwórnia Akson Studio.

fot. Instagram @magdalenastuzynska

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DAŁA W KOŚĆ WŁAŚCICIELOWI RESTAURACJI. AKTORKA POKAZAŁA, CO POTRAFI, NAGRANIE TRAFIŁO DO INTERNETU

Przypomnij sobie: BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA CEREMONIA SZYKUJE SIĘ U MAJDANÓW. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDRADZA SZCZEGÓŁY, MAŁY HENIO GWIAZDĄ WIECZORU