Trzeba przyznać, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uznawani są za jedną z najbardziej zgodnych, kochających się i szczęśliwych par show-biznesu. Choć ich małżeństwo przechodziło trudne momenty, a nawet burze wciąż trwają we wzajemnym szacunku i miłości, wychowując dwójkę dzieci.

Tancerz i aktorka dziś mierzą się z potężną przeszkodą, która stanęła na ich drodze. Nie są jedynymi, którzy zastanawiają się, jak wyjść z trudnej sytuacji. Chodzi o szkołę tańca, prowadzoną przez Mariną Hakiela.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek przechodzą przez trudne chwile. Martwią się, co będzie ze szkołą tańca w dobie epidemii koronawirusa!

Nie są w tym trudnym czasie jedynymi przedstawicielami branży rozrywkowej, którzy mierzą się z płynnością finansową i utrzymaniem funkcjonowania swojego biznesu. Nie tak dawno o upadłości swojej szkoły tańca poinformowała Agnieszka Kaczorowska, która stwierdziła wprost, że była firma była zbyt młoda na rynku, by mieć szanse się utrzymać.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek również martwią się o dalsze losy swojej firmy. Nie ukrywają, że nie jest łatwo, a szkoła tańca sporo straciła na epidemii.

– Walczą, by przetrwała. Zależy na tym zwłaszcza Marcinowi, dla którego jest ona jak trzecie dziecko. A Kasia go w tym wspiera całym sercem. Dokładają do niej każdy zarobiony grosz – przekonuje bliska znajoma pary w rozmowie z Rewią, cytowana przez lelum.pl.

Para fukncjonuje w show-biznesie od wielu lat, a Kasia Cichopek oprócz gry w „M jak Miłość” i epizodycznych ról, reklamuje również wiele produktów, szczególnie na swoich social mediach.
Marcin Hakiel natomiast rozwijał ofertę półkolonii tanecznych, skierowanych do dzieci.

fot. Instagram @katarzynacichopek

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WÓJCIK NIE USTAJE W WALCE O ŻYCIE SWOJEJ UKOCHANEJ. PRZYJACIELE KABARECIARZA WYZNALI, JAK WYGLĄDA JEGO SYTUACJA DZIŚ

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMI