Magazyn „Gwiazdy”, cytowany przez portal lelum.pl przypomina o wpadce, jaką swego czasu zaliczyła z dość nieoczekiwanymi dla niej krytycznymi komentarzami Kasia Cichopek. Redaktorzy pisma wytknęli gwieździe „M jak Miłość” udział w reklamie pewnego środka odchudzającego, który w tanecznych pląsach aktorka reklamowała jako doskonałe remedium na „znikanie boczków”.

Kasia Cichopek za promowanie tabletek, które miały doprowadzić panie do idealnej figury miała zainkasować aż… pół miliona złotych!

500 tysięcy złotych – tyle miała zarobić Kasia Cichopek na reklamie środka na odchudzanie!

Kasi Cichopek po narodzinach dziecka dość szybko udało się dojść do wyjściowej wagi i doskonałej sylwetki, ale nietrudno się domyślić, że spory udział w tym miałam nie tylko dobrze dobrana dieta, ale przede wszystkim fakt, że aktorka jest aktywna fizycznie, dzięki swojemu mężowi tancerzowi Marcinowi Hakielowi.

Jednak spadek kilogramów i świetne ciało Kasi Cichopek stało się pretekstem dla producenta jednego ze środków odchudzających na zaproponowanie jej angażu w reklamie specyfiku. Choć aktorka zainkasowała za występ w spocie aż pół miliona złotych to nadszarpnięta opinia z tego powodu ciągnie się za nią do dziś!

Aktorka wzięła udział w reklamie niemal tuż po wydaniu swojego poradnika dla młodych mam.

- Nie wyglądałam najlepiej po porodzie, a odczuwałam sporą presję ze strony mediów i publiczności. Nikt nie pytał, czy dobrze się czuję, tylko ile kilogramów zostało do zrzucenia – mówiła wówczas Kasia Cichopek, cytowana przez lelum.pl

Niestety, udział w spocie i średnio trafiony scenariusz kampanii promocyjnej, w którym w dość „finezyjny” sposób aktorka tańczyła, by zachęcić swoje fanki do udania się do apteki po magiczny suplement diety ciągną się za nią do dziś. Miejmy nadzieję, że wizerunkową wtopę zrekompensowało honorarium.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Jak informował portal Życie: SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA