Małgorzata Ostrowska-Królikowska przechodzi obecnie trudny okres. Niedawno, w lutym tego roku, pożegnała męża. Paweł Królikowski zmarł po wieloletnich zmaganiach z chorobą neurologiczną.

Wdowa ma wsparcie w swoich dzieciach – a ona i Paweł Królikowski doczekali się ich pięciorga. To właśnie najbliżsi są jej największą radością.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma wsparcie przyjaciela

Wdowa po Pawle Królikowskim wciąż nie w pełni pozbierała się po śmierci swojego męża. Jako najbliższa aktorowi osoba mocno ją przeżyła – nie spodziewała się, że tak szybko będzie musiała pożegnać swojego ukochanego, z którym dzieliła życie przez 30 lat.

W uroczystościach pogrzebowych Pawła Królikowskiego uczestniczyła masa przyjaciół. Nie zapomnieli także o wdowie – to w nich znajduje ogromne oparcie, a trzeba przyznać, że w tym czasie bez niego ani rusz – szczególnie, że śmierć aktora nałożyła się z ciężką sytuacją spowodowaną pandemią.

Mowa o mężczyźnie, który od lat był przyjacielem rodziny Królikowskiej – księdzu Marku Chrzanowskim. Niegdyś mężczyzna mocno przyjaźnił się z Pawłem Królikowskim, który kiedyś zrobił dla niego coś pięknego.

Teraz, gdy jest potrzebny wdowie po aktorze, jest przy niej w najcięższych chwilach. W wywiadzie, którego udzielił magazynowi „Ludzie i Wiara”, mówił o tym, że „To było dobre małżeństwo. Pan Bóg dał im piękną miłość i piękną rodzinę”.

Przypomniał także sytuację, która zapadła mu w pamięci. Paweł Królikowski oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczestniczyli w 25-leciu jego święceń kapłańskich.

- Rozbujali całą imprezę. Były tańce, zabawa. Nawet ja pozwoliłem sobie wyjść na parkiet, chociaż dla mnie to ewenement – opowiadał z sentymentem.

Przed kilkoma laty ksiądz Marek Chrzanowski dowiedział się, że cierpi na nowotwór. Wtedy Paweł Królikowski był obok niego.

- Nie wiedziałem, czy z tego wyjdę. Paweł przyjeżdżał do szpitala. Kiedy dobrze się czułem, porywał mnie w jakieś spokojne miejsce na Bielanach. Rozmawialiśmy o kobietach, miłości, zdradach, przebaczeniu, małżeństwie, rodzinie, Bogu – wspominał.

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI ZOSTAŁ PODDANY OBOWIĄZKOWEJ KWARANTANNIE. Z TAK LUKSUSOWYCH WNĘTRZ AŻ NIE CHCE SIĘ WYCHODZIĆ

Jak informował portal Życie: CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA

Portal Życie pisał również o… DAGMARA KAŹMIERSKA POKAZAŁA NOWE ZDJĘCIE Z CONANEM. CZY WYTATUOWANA OD STÓP DO GŁÓW KOLEŻANKA Z PLANU CELEBRYTKI ZOSTANIE JEJ SYNOWĄ