Celem Kate i Williama było wychowanie swoich dzieci na „normalnych” ludzi. Dlatego też pociechy książęcej pary wykonują takie codzienne podstawowe czynności jak np. sprzątanie po posiłku ze stołu czy zmywanie. O tym w jaki sposób wychowują swoje dzieci więc zdecydowała się odpowiedzieć w programie. Jak się okazuje ma problem ze swoim synem.

Kate ma problem z nauką syna, o co chodzi?

W rozmowie z This Morning Kate wyznała, jak wygląda nauka jej pociech - George'a i Charlotte. Księżna Kate nie ukrywała tego, że nauka to dla niej ogromnie trudne wyzwanie. Jak się okazuje wszystko z powodu zazdrości. Jak zdradziła Kate wtedy, kiedy George musi skupić się na nauce, jego młodsza siostra Charlotte poświecą czas na bardziej przyjemne czynności, z czego jej starszy brat nie jest zadowolony.

„George jest bardzo zdenerwowany, ponieważ chce realizować projekty Charlotte. Uważa, że robienie takich rzeczy jak m.in. kanapki z pająkami jest ciekawsze niż ćwiczenie umiejętności czytania i pisania”, wyznała księżna Kate.

George i Charlotte uczą się w szkole Battersea Thomasa. Teraz podczas epidemii, dzieciaki uczą się w domu.

View this post on Instagram

Louis #littleboy

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

View this post on Instagram

Charlotte #littlegirl

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

View this post on Instagram

George #littleboy

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Przypomnij sobie o… ROBERT LEWANDOWSKI ZOSTAŁ PODDANY OBOWIĄZKOWEJ KWARANTANNIE. Z TAK LUKSUSOWYCH WNĘTRZ AŻ NIE CHCE SIĘ WYCHODZIĆ

Jak informował portal Życie: CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA