To może być ogromne zaskoczenie dla fanów gwiazdy TVN, ale tak prezentowała się kilkadziesiąt lat temu. Trzeba przyznać, że Magda Gessler dba o swój wygląd i naprawdę trudno przyznać, że ta fotografia została zrobiona, gdy Lara Gessler, córka restauratorki, która zdecydowała się wrzucić do social mediów fotkę ma na niej zaledwie kilka lat!

Lara Gessler, odrobinę inaczej niż jej mama, lubi dzielić się z obserwatorami życiem prywatnym. Właśnie za pomocą Instagrama poinformowała swoich fanów, że już wkrótce zostanie mamą i jest w zaawansowanej ciąży.

Trzeba przyznać, że Lara w stanie błogosławionym stała się mocno sentymentalna, a świadczy o tym fakt, że postanowiła podzielić się naprawdę wzruszającym wspomnieniem w sieci. Zdjęcie z jej mamą w roli głównej sprzed kilkudziesięciu lat robi furorę! Wszyscy chcą wiedzieć, jak Magda Gessler wyglądała w młodości!

fot. Instagram @lara_gessler

Lara Gessler udostępniła na Instagramie archiwalne zdjęcie z mamą. Tak Magda Gessler wyglądała w młodości!

Lara Gessler zdecydowała się na nietypowy krok – postanowiła wrzucić na swoje social media bardzo stare zdjęcie swojej mamy, Magdy Gessler. Tak kiedyś prezentowały się najsłynniejsze blond loki w Polsce!

Lara Gessler oddała się nostalgii i wspomnieniom z dzieciństwa. Na jej Instagram trafiło archiwalne zdjęcie sprzed wielu lat, na którym możemy zobaczyć Magdę Gessler za młodu. Lara Gessler w pełnym miłości komentarzu napisała po angielsku: Diva since always (Diwa od zawsze). Nie sposób się nie zgodzić!

Tak przed laty prezentowały się złote loki Rzeczpospolitej!

fot. Instagram @lara_gessler