Jak podaje "Pomponik", Lara Gessler postanowiła już, co zrobi po urodzenia swojego pierwszego dziecka. Córka Magdy Gessler ma inne poglądy, niż Anna Lewandowska.

"Nie jesteśmy Bradem Pittem i Angeliną Jolie"

Celebryci na całym świecie, którzy często znajdują się na pierwszych stronach gazet, mają różne podejście do swojej prywatności. Każde z nich ma także różne podejście odnośnie swoich dzieci.

Jak mogliśmy zauważyć, wiele gwiazd show-biznesu i celebrytów, chwali się wizerunkami swoich dzieci. Przykładem takich gwiazd jest państwo Majdan. Na swoich kontach na Instagramie, każdego dnia wrzucają nowe zdjęcia małego Henia.

Córka znanej w całej Polsce restauratorki Magdy Gessler Lara, podjęła już decyzję odnośnie publikacji wizerunku jej dziecka, którego się spodziewa.

Postanowiła, że będzie postępować inaczej niż Anna Lewandowska, która nie publikuje wizerunku swoich córek.

Moja koleżanka mówi, że nie jesteśmy Bradem Pittem i Angeliną Jolie i nie udawajmy, że to jest jakaś wielka sprawa. Myślę, że zobaczę więcej, jak to dziecko się urodzi. Na razie mogę być mistrzynią teorii, ale raczej będę pokazywać twarz dziecka.

Uważam, że mamy jeden wizerunek i ja u siebie na Instagramie skupiam się na tym, aby wszystko było w czasie rzeczywistym.

Pierwszych zdjęć dziecka na instagramowym koncie Lary Gessler będziemy mogli się spodziewać już pod koniec września, gdyż jest to termin przyjścia na świat pierwszego dziecka Lary Gessler i jej męża Piotra.

O tym pisaliśmy: Maryla Rodowicz skomentowała doniesienia o swoim stanie zdrowia. Co takiego powiedziała legenda polskiej muzyki

Zerknij: Czy pierwsza komunia święta skończy się wizytą w sanepidzie? Parafia w jednej z polskich miejscowości poszukuje wszystkich uczestników mszy świętej