Krystyna Pawłowicz to niewątpliwie kobieta renesansu, a była posłanka PiS w wolnych chwilach oddaje się od pewnego czasu swoim wielkim pasjom.

Nie tracąc czasu, którego nie emeryturze nie mamy zbyt wiele postanowiła pokazać swój niewątpliwy zmysł artystyczny i zdolności plastyczne. Internauci nie mogą uwierzyć w to, polityk ukrywała wielkie zdolności przez lata! Będzie zarabiać na swoich zdolnościach?

Krystyna Pawłowicz ma niesamowity talent, którym postanowiła się podzielić. Nikt by się tego nie spodziewał po polityk!

Do tej pory posłanka PiS odsłoniła przed internautami wiele zdolności, jednak okazuje się, że ma ukryty talent, którym ostatnio pochwaliła się w sieci. Krystyna Pawłowicz zostanie artystką? Wiele wskazuje na to, że może zacząć zarabiać na swoich dziełach!

Krystyna Pawłowicz to kobieta wielu talentów, ale przez jej kariera zawodowa i polityczna do tej pory nie dawała oznak, że w posłance drzemie artystyczny duch. Kontrowersyjna była posłanka PiS, a dziś sędzią Trybunału Konstytucyjnego jest z zawodu prawnikiem, specjalistą prawa gospodarczego publicznego, doktorem habilitowanym nauk prawnych i wykładowcą akademickim. W latach 2007–2011 zasiadała w Trybunale Stanu, a przez osiem lat była członkinią Krajowej Rady Sądownictwa.

Okazuje się, że posłanka uwielbia grafikę i w wolnym czasie szkicuje jak najęta! Ostatnio na Twitterze mogliśmy zobaczyć rysunek jej autorstwa stworzony miękkim ołówkiem B. To podobizna Indiry Ghandi.

To jednak nie nowość, a dzieło powstało blisko 40 lat temu! Skąd pomysł, by umieścić ją w Internecie?

Krystyna Pawłowicz postanowiła wystawić portret na aukcję w Antykwariatach Warszawskich LAMUS, która będzie miała miejsce we wrześniu. Komentatorzy nie szczędzą byłej posłance komplementów. Naprawdę ma wielki talent!

Jak informował portal "Życie": POLSKIE WŁADZE POSTANOWIŁY PRZEKAZAĆ NOWE ŚWIADCZENIE DODATKOWEJ GRUPIE POLAKÓW. PIENIĄDZE MOGĄ ZYSKAĆ TYSIĄCE OSÓB

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCE POSTĘPOWANIE JEDNEJ Z SIECI HANDLOWYCH. KLIENCI NIE WIEDZĄ, CO TYM MYŚLEĆ, MAJĄ DOŚĆ TAKICH PRAKTYK

Portal "Życie" pisał również: UOKIK ROZPATRUJE DONIESIENIA W SPRAWIE PEWNEJ SIECI HANDLOWEJ. KLIENCI NIE WYTRZYMALI, POPROSILI O STOSOWNĄ REAKCJĘ SŁUŻB