Oczywiście na niekorzyść klienta, a oburzeni konsumenci mocno dają wyraz swojemu niezadowoleniu. Trudno się im dziwić – nikt nie lubi płacić więcej niż deklarowana na metce cena.

O dziwnej praktyce informuje portal smaksze.pl, powołując na serwis Nowiny24. Władze sieci handlowej odniosły się do sprawy? Konsumenci poczuli się oszukani i nie chcą odpuścić.

Biedronka oszukuje klientów, jeśli chodzi o ceny? Klienci są oburzeni, nie rozumieją praktyk sieci handlowej

Biedronka wyjątkowo mocno naraziła się swoim klientom, wcześniej odnosząc spore triumfy na rynku handlowym, dzięki licznym promocjom i wielkim obniżkom. Problemem są… różnice w cenach na półce i w kasie!

Sieć Biedronka wielokrotnie wywoływała szum wokół siebie za sprawą atrakcyjnych promocji, obniżek czy dni wyprzedaży. Akcje promocyjne cieszyły się wielką popularnością, a o sklepach Biedronki było głośno.

Tym razem jednak sieć mocno naraziła się klientom. Okazuje się, że obniżone ceny na sklepowych półkach czy w koszach często nie mają nic wspólnego z tym, co pokazuje się podczas kasowania produktów w kasie.

- Przechodząc obok ryb zobaczyłam, że łosoś jest w bardzo dobrej cenie 3,29 zł za 100 gram. Nie miałam kupować ryb, ale cena wydawała mi się bardzo atrakcyjna i postanowiłam skorzystać z okazji. Kupiłam łososia i dopiero w domu na paragonie zauważyłam, że cena jest zupełnie inna. Łosoś kosztował 59,90 złotych za kilogram. Gdybym wiedziała, że tyle zapłacę to nie kupiłabym tej ryby – tłumaczy klientka Biedronki portalowi Nowiny24, przekonując, że obsługa wytłumaczyła jej, że cena kupionej przez nią ryby znajdowała się „gdzie indziej”.

Takich sytuacji i incydentów jest więcej. Na Facebooku co rusz pojawią się opinie zdenerwowanych klientów, którzy ze złością komentują posty publikowane przez pracowników biura prasowe sieci Biedronka na swoim profilu. Co na to władze Biedronki?

Co w gazetce od czwartku? Świeże sałaty za mniej i złocista oliwa gratis. Soczyste winogrona w promocji i roślinne...

Posted by Biedronka on Thursday, July 9, 2020

Jak informował portal "Życie": RCK APELUJE DO MILIONÓW POLAKÓW O PILNĄ POMOC. KAŻDA SEKUNDA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIELE OSÓB W POTRZEBIE

Przypomnij sobie: ILE WYNOSZĄ DZIŚ DODATKI DO EMERYTUR I RENT? TYLE WYNOSZĄ PO WALORYZACJI ŚWIADCZEŃ DLA SENIORÓW W 2020 ROKU

Portal "Życie" pisał również: NAD MORZEM WCALE NIE JEST TAK DROGO, JAK MÓWIĄ? SUMY NA NIEKTÓRYCH PARAGONACH KRĄŻĄCYCH PO INTERNECIE ZASKAKUJĄ TURYSTÓW